Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Tarp kabučių” – Andrius Mamontovas ir Eimantas Belickas paprastai – apie laiką, Kalėdas ir kūrybą

Artėjant metų sandūrai, kai laiko pojūtis kiek kitoks, galbūt aštresnis, priverčiantis pažvelgti į besibaigiančius metus ir tuo pat metu pažvelgti į ateitį – šios „Tarp kabučių” laidos svečias muzikantas, kūrėjas Andrius Mamontovas, kuris kitais metais minės 50 metų jubiliejų ir alytiškis bei nepakeičiamas jo pakeleivis muzikos scenoje Eimantas Belickas. Paprastai apie laiką, Kalėdas ir kūrybą. (klausykite pokalbio)

Pirma pasakojimo dalis:

 

Antra pasakojimo dalis:

 

eimantas-belickas
Eimantas Belickas (Andriaus Mamontovo asmeninio archyvo nuotr. )

Alytiškis Eimantas Belickas paklausus kokie buvo praėję metai atsidūsta ir sako, jog sunku viską būtų aprėpti: „per praėjusius metus buvo daug koncertų ir atrodo jie buvo tokie ilgi, ilgesni nei visada.. Bet šiaip  galiu teigti, jog buvo tikrai smagūs metai.”

1471899_10151862162282582_1165233906_n
Eimantas Belickas ir Andrius Mamontovas (Andriaus Mamontovo asmeninio archyvo nuotr. )

Apie savo ir Andriaus draugystę jis pasakoja su šypsena: „pirmas susitikimas mūsų, kai pakvietė grot, aš tada iš pradžių jaudinausi, bet vėliau pamačiau, kad čia tas pats žmogus, kad sutampa humoro jausmas, neprailgsta kelionės, mes visada turim apie ką pakalbėt, pajuokaut, vertybės panašios, todėl, manau, tas bendradarbiavimas mūsų ir tęsiasi.”

andrius-mamontovas
Andrius Mamontovas (asmeninio archyvo nuotr. )

Mylimas, mėgstamas, klausomas ir žinomas daugiau nei tris dešimtmečius… Toks yra Andrius Mamontovas. Turbūt kiekvienas iš mūsų galvojo, jog niekada nesuaugsime ir būsime amžinai jauni. Ne išimtis ir FOJE grupės lyderis. „Kai man buvo 16 ar 20 metų, žmonės, kuriems yra 50 metų atrodė, kad jų gyvenimas ne tai, kad pasibaigęs, bet atrodė, kad aš ten niekada neatsidursiu. Atrodė, jog kažkur sustos laikas ir niekada man nebus daugiau metų. Bet vėliau ateina tas momentas, kai suvoki, kad aš jau tiek laiko gyvenu ir aš jaučiuosi taip pat kaip būdamas 16 metų. Aišku, galbūt turiu daugiau patirties, išminties, ramiau žiūriu į kai kuriuos dalykus, neskubu. Tačiau aš suvokiu, kad jau galima sakyt pusė savo gyvenimo nugyvenau ir tada natūraliai man kyla klausimas, ką aš dar norėčiau padaryt..?” – pasakoja Andrius Mamontovas.

eimantas-belickass
Eimantas Belickas (Andriaus Mamontovo asmeninio archyvo nuotr. )

„Šie metai, kūrybine prasme, man buvo tarsi persirikiavimo metai, naujų planų, galvoju ką aš dar galiu padaryt, ką aš noriu padaryt. Pradėjau rašyt dainas naujam albumui, susikomplektavau naują įrašų studiją. Man tokie metai, kai iš kambario išneši senus daiktus, ko nereikia  išmeti, ko reikia šiek tiek restauruoji, atneši naujų daiktų ir kambarys atrodo kaip naujas. Kitais metais, tikriausiai daug jėgų atims koncertas Siemens arenoje, kuris bus lygiai po metų, gruodžio 17d. Tik nežinau ar spėsiu naują albumą išleisti iki kitų metų pabaigos.” – atskleidžia planus atlikėjas sakydamas, jog labiausiai vis dėl to jam prie širdies yra elektroninė muzika.

mamontovas
Andrius Mamontovas (asmeninio archyvo nuotr. )

Laikas bėga nenumaldomai greitai ir metų sandūroje jo tėkmę pajuntame kur kas skaudžiau, atviriau ir  tikriau. Tegul kiekvieną lydi tas tikrumo jausmas ir kitais, ateinančiai metais…

SRTRF-logo

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...