Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Tarptautinė triukšmo suvokimo diena

Kiekvienais metais paskutinį balandžio trečiadienį visas pasaulis mini Tarptautinę triukšmo suvokimo dieną. 2020 m. balandžio 29 d. kviečiame prisijungti prie akcijos ,,Tylos stebuklinga versmė“. Akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į triukšmo problemą ir poveikį sveikatai bei priminti visiems, kokia svarbi yra tyla!

Tarptautinės triukšmo suvokimo dienos proga kviečiame visus atkreipti dėmesį į aktualią triukšmo problemą ir  nuo 14.15 val. iki 14.16 val. prisijungti prie skelbiamos tylos minutės nepriklausomai nuo vietos.

Minint šią dieną, išgirskime tylą, išmokime patylėti, paklausykime kaip šlama medžiai, supraskime, kad kiekvienas galime prisidėti prie triukšmo mažinimo aplinkoje, taip sumažindami jo įtaką ir poveikį mūsų ir kitų sveikata. Mokėkime išgirsti save ir kitus! Tad pradėkime triukšmą mažinti nuo savęs – rečiau įsijunkime televizorių, mobilų telefoną ar kompiuterį. Kovokime su triukšmu tyliai! Pasimėgaukime bundančios gamtos tyla. Kiekvienas žmogus bent valandą per parą turėtų praleisti ramybėje ir vienumoje.

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...