Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Tarptautinėje kūrybinėje laboratorijoje – Juodasis Dzūkijos auksas

Liepos 29 d. – rugpjūčio 11 d. Alytaus dailiųjų amatų mokykloje vyks tarptautinė kūrybinė laboratorija „Juodasis Dzūkijos auksas. Spalva ir forma“ , kurioje dalyvaus  Ukrainos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos tapytojai ir keramikai. Plačiau apie parodą kalbėjome su Alytaus dailiųjų amatų mokyklos direktoriumi Arvydu Švirmicku.

„Kūrybinės laboratorijos metu tapytojai ne tik užsiims jiems įprasta veikla – tapys paveikslus, bet ir turės galimybę tapyti ant keramikų pagamintų dirbinių. Tapytojams pasiūlysime išbandyti ir glazūrinę tapybą ant  lėkščių, o keramikai turės galimybę išbandyti raugo, raku ir juodosios keramikos technologijas,“ – apie planuojamas  kūrybinės laboratorijos veiklas pasakoja Alytaus dailiųjų amatų mokyklos direktorius Arvydas Švirmickas.

Alytaus dailiųjų amatų mokyklos direktorius Arvydas Švirmickas (Alytaus dailiųjų amatų mokyklos nuotr.)

Tarptautinės kūrybinės laboratorijos „Juodasis Dzūkijos auksas. Spalva ir forma“ dalyvių darbus turės galimybę  apžiūrėti ir alytiškiai.  Paskutinę šio tarptautinio renginio dieną Alytaus dailiųjų amatų mokykloje planuojama surengti parodą. Kiekvienas kūrybinės laboratorijos dalyvis Alytaus dailiųjų amatų mokyklai turės palikti po vieną savo darbą.

„Bandysime surengti tokį renginį, kad būtų  daug įdomaus ir netikėto veiksmo,“ – priduria Alytaus dailiųjų amatų mokyklos direktorius A. Švirmickas ir kviečia  alytiškius apsilankyti tarptautinėje kūrybinėje laboratorijoje „Juodasis Dzūkijos auksas. Spalva ir forma“.

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...