Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Tauškučių skrynelė“ – cirkas atvažiavo. Didysis Baltijos cirkas stebina nauja programa

 

Didysis Baltijos cirkas atkeliavęs į Alytų ruošiasi pasirodymams.  Visi norintys pamatyti programą laukiami cirko palapinėje. Kaip sakė cirko atstovė Ieva, kalbėdama ir pasakodama vaikams laidoje „Tauškučių skrynelė“: „Ypatinga programa patiks ir dideliems ir mažiems. Įspūdingas akrobatų pasirodymas gniauš kvapą, gausus gyvūnų būrys linksmins mažuosius. Šimpanzę, papūga, ožiukai, šuniukai ir kiti gyvūnėliai  mielai su jumis fotografuosis“.

Anot pašnekovės, cirko artistai į Alytų atvažiavo po gastrolių įvairiose pasaulio šalyse. Beje, šiemet pasirodyme dalyvaus ir pats jauniausias artistas – vos aštuonerių sulaukęs jaunasis cirko meistras. Tad, pamatyti, ką moka cirką nuo mažumės  pažįstantis berniukas, išties įdomu.

BC_plakatas_papugos_A6
Skelbiama Joniniu AKCIJA bilietams į savaitgalio pasirodymus. Visi bilietai po 7 Eurus, vaikams iki 12 metu – 6 Eurai*.Yra papildomų sąlygų, kurias pateiks Cirko kasoje. Vaikai iki 3 m. – Nemokamai. Akcijiniams bilietams kitos nuolaidos netaikomos. Vaikai iki 12 m. įleidžiami su suaugusiais.

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...