Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Teisėsaugos įtarimai Alytaus rajono tarybos nariui dėl 8000 eurų

Atlikdama tyrimus dėl dėl galimo piktnaudžiavimo savivaldybių išmokomis, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį pranešė pareiškusi įtarimus Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariui ir danielius.net savininkui Danieliui Jakubavičiui.

Turimais duomenimis, D.Jakubavičius galimai suklastojo dokumentus, juose įtvirtindamas tikrovės neatitinkančius duomenis apie patirtas išlaidas, nesusijusias su tarybos nario veikla, kurios negalėjo būti atlyginamos.

D. Jakubavičius, eidamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos nario pareigas ir galimai piktnaudžiaudamas savo tarnybine padėtimi, savivaldybės administracijai galimai padarė didesnę nei 8 tūkst. eurų žalą. Jam pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu ir sukčiavimo.

Šiuo metu STT atlieka 30 ikiteisminių tyrimų dėl 26 savivaldybių galimai netinkamo savivaldos lėšų panaudojimo: Vilniaus, Šiaulių (du tyrimai), Panevėžio miestų bei Alytaus, Utenos, Ukmergės, Kretingos, Ignalinos, Mažeikių (2 ikiteisminiai tyrimai), Šilutės, Jonavos (du tyrimai), Lazdijų, Pasvalio, Prienų, Telšių, Radviliškio, Joniškio, Tauragės, Zarasų, Akmenės, Kaišiadorių rajonų ir Birštono, Marijampolės (du tyrimai), Neringos, Pagėgių, Druskininkų savivaldybėse.

Įtarimai šiuo metu yra pareikšti 13 asmenų.

Tyrimai pradėti visuomenininkui Andriui Tapinui inicijavus akciją „Skaidrinam“.

Pagal BNS informaciją parengė Vilija Kvedaraitė

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...