Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Neblaiviam už vairo sėdusiam Feliksui Džiautui skirta bauda ir atimta teisė vairuoti

Neblaiviam už vairo sėdusiam Feliksui Džiautui skirta bauda ir atimta teisė vairuoti

Neblaiviam uz vairo sedusiam Feliksui Dziautui skirta bauda ir atimta teise vairuotiFM99 (1)Šiandien Alytaus rajono apylinkės teisme paskelbtas nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje, kurioje „Volungės“ pagrindinės mokyklos direktorius, Socialdemokratų partijos Alytaus skyriaus pirmininkas, buvęs Alytaus meras Feliksas Džiautas nubaustas už transporto priemonės vairavimą esant neblaiviam.

Už padarytą pažeidimą jam skirta 2000 litų bauda ir 2 metams atimta teisė vairuoti transporto priemones. Toks Alytaus teismo nutarimas gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.

Anot Alytaus rajono apylinkės teismo atstovės Vilmos Grigaravičienės, išnagrinėjęs bylą teismas nustatė, kad šių metų balandžio 26 dienos popietę F. Džiautas, būdamas neblaivus (nustatytas vidutinis neblaivumo laipsnis – 2,37 promilės), Žuvinto gatvėje vairavo jam priklausantį automobilį ir taip pažeidė Kelių eismo taisykles.

Mokyklos vadovas teisme savo kaltės neneigė ir nuoširdžiai gailėjosi dėl padaryto pažeidimo – tai pripažinta jo atsakomybę lengvinančia aplinkybe.

„Skiriant nuobaudą, buvo atsižvelgta į padaryto teisės pažeidimo pobūdį, pažeidėjo asmenybę – tai, kad F. Džiautas praeityje neteistas, jo atžvilgiu galiojančių administracinių nuobaudų nėra, jo atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta. Teismas pažymėjo ir tai, kad byloje nėra ypatingų, išimtinių ar išskirtinių aplinkybių, dėl kurių pažeidėjui būtų galima skirti mažesnę nuobaudą, nei numatyta minimali, arba paskirti švelnesnę nuobaudą, nei numatyta sankcijoje“, – teigė V. Grigaravičienė.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...