Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Tauškučių skrynelė: „Tu stebuklas“, „Tu nesulaikomas“ – tokiais žodžiais auklėkime savo vaikus

PrintBalandžio mėnesį įvairiose Lietuvos įstaigose, vyko socialinė akcija „Nustokime barti – pradėkime girti“, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į emocinės prievartos prieš vaikus problemą, skatinti sveiką tėvų ir vaikų bendravimą.

Emocinė prievarta prieš vaikus yra visų prievartos rūšių prieš vaikus pagrindas. Gąsdina šio reiškinio paplitimas ir jo toleravimas mūsų visuomenėje. Vaikų auginimas ir ugdymas paremtas pagarba vaiko orumui, siekiant pagerinti visuomenės ir ypač vaikų psichologinę savijautą ir psichinę sveikatą.

Vaikai
Socialinė akcija „Nustokime barti – pradėkime girti“ skirta atkreipti visuomenės dėmesį į emocinės prievartos prieš vaikus problemą

Akcijos savanoriai kvietė žmones užrašyti į kortelę žodžius, kurių jie nebevartos auklėdami savo vaikus, ir korteles su užrašytais žodžiais metė į specialią akcijos dėžę. Atsikratę netinkamų žodžių, suaugusieji gavo korteles su vaiką pagiriančiais ir skatinančiais žodžiais.

Girkime vaikus šiais žodžiais:

Tu tokia veržli

Tu stebuklas

Aš tavimi didžiuojuosi

Tu nesulaikoma

Tu mano turtelis

Su tavimi iškart smagiau

Kaip gražiai pasidarbavai

Kaip gražiai papasakojai

Tu viską gali

Tu reikšmingas

Šauniai pasirodei

Kitos naujienos

(BNS). Infrastruktūros statybos bei remonto grupė „Fegda grupė“ užbaigė tokio pat verslo bendrovės „Alkes...

Druskininkuose kilusio šeimyninio konflikto metu neblaivus Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės pareigūna...

(BNS inf.) Pagal Vyriausybės parengtą projektą, siūloma sujungti Alytaus, Lazdijų ir Prienų teism...

Sekmadienį Lazdijų rajone žuvo motociklininkas. Kai...