Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Turintys teisę važiuoti su 80 proc. nuolaida Alytaus viešuoju transportu važiuos pigiau

 

Alytaus mieste švenčių dienomis viešasis transportas važiuos įprastu šventinių dienų grafiku. Kaip teigė Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja Palmira Raškauskienė: „tas grafikas, kuris galioja švenčių dienomis. Informacija apie maršrutus yra stotelių stenduose ir internete. Praktika rodo, kad papildomų autobusų nereikia“.

Palmira Raskauskiene
Alytaus miesto savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja Palmira Raškauskienė.

 

Alytaus miesto savivaldybės taryba posėdyje nusprendė, kad asmenims turintiems teisę važiuoti su 80 proc. nuolaida vienkartinio važiavimo kaina bus 10 euro centų vietoj dabar esančių 12 euro centų. Pasak Alytaus miesto savivaldybės vicemero Tautvydo Tamulevičiaus, miestui bilieto kainos sumažinimas dviem centais per petus kainuos 3000 eurų. Savivaldybei tai nėra didelė suma, o gyventojai galės sutaupyti.

Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Tautvydas Tamulevičius
Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Tautvydas Tamulevičius

0,02 Eur lengvata perkant vienkartinį važiavimo bilietą važiuojant nuo 7 val. iki 19 val. galios šiems keleiviams:

  • Asmenims, kuriems nustatytas neįgalumo lygis, arba asmenims, iki 2005 m. liepos 1 d. pripažintiems vaikais invalidais, ir juos lydintiems asmenims (vienam asmeniui – vienas lydintysis)
  • Asmenims, pripažintiems nedarbingais, asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių, kuriems teisės aktų nustatyta tvarka yra nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis, asmenims, iki 2005 m. liepos 1 d. pripažintiems I grupės invalidais, ir juos lydintiems asmenims (vienam asmeniui – vienas lydintysis)
  • Į Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą sąrašą įrašytomis ligomis sergantiems asmenims, kuriems gydyti nuolat reikalinga hemodializė, ir juos lydintiems asmenims (vienam asmeniui – vienas lydintysis)
  • 80 metų ir vyresniems asmenims
  • Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjams, pripažintiems iš dalies darbingais ar sukakusiems senatvės pensijos amžių, kuriems teisės aktų nustatyta tvarka yra nustatytas vidutinių specialiųjų poreikių lygis (iki 2005 m. liepos 1 d. pripažintiems II ar III grupės invalidais) dėl 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos
  • Žuvusių Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjų šeimos nariams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos
  • Pasipriešinimo 1940–1990 metų okupacijoms dalyviams – kariams savanoriams sukakusiems 70 metų ir vyresni.

Kitos naujienos

Kaip evoliucionavo automobilių dizainas per paskutinius 40 metų? 1980-ieji - charizmatiškais laikais buvo...

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį ver...

(BNS). Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alyt...

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pa...