Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Tvarkos ir teisingumo“ partiją paliko visas Lazdijų skyrius

L.Stankevičienė
L.Stankevičienė

Partiją „Tvarka ir teisingumas“ antradienio vakarą paliko visas partijos Lazdijų skyrius su skyriaus pirmininke, buvusia kandidate į Lazdijų rajono savivaldybės meres Laima Stankevičiene.

„Tvarkiečių“ pyktį sukėlė jos vadų Rolandui Pakso ir Kęsto Komskio bei prezidiumo sprendimas palaiminti vadinamojo Renatos Smailytės skandalo herojų Albiną Žymančių rinkimų į Lazdijų rajono savivaldybės tarybą sąrašo vedliu.

Kaip FM99 sakė Laima Stankevičienė, apie naująjį Vyriausiajai rinkimų komisijai pateiktą sąrašą skyrius sužinojo iš VRK svetainės, apie naujus partijos valdybos pakeitimius niekas neinformavo. Naująjame sąraše, anot L.Stankevičienės, tik trys Lazdijų skyraius nariai, kiti jiems nežinomi.

A.Petkus
A.Petkus

„Pamatėme staigmeną, kad mūsų eina trys žmonės, kiti niekur nepatvirtinti, nei skyriuje, nei niekur“, – kalbėjo buvusi kandidatė į merus. „Man tikrai labai gaila žmonių, kurie ir partija, ir manim tikėjo“, – sakė L.Stankevičienė.

Partijos atstovas Almantas Petkus teigia, kad galutiniai sąrašai į tarybą buvo aptariami prezidiumo posėdyje, kuriame dalyvavo ir Lazdijų skyriaus atstovai. Paties skyriaus pateiktas sąrašas, anot Petkaus, buvo anuliuotas, nes „nes buvo kitos pavardės ne pagal nustaytą eilę surašytos“, – FM99 sakė A.Petkus.

Prieš pat baigiantis pareiškinių dokumentų dalyvavimui savivaldybių rinkimuose terminui, Vyriausiajai rinkimų komisijai buvo pateiktas ir įregistruotas sąrašas, kurio lyderis – Valstybės saugumo departamento pažymoje dėl grėsmių nacionaliniams šalies saugumui minėtas buvęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės vadas pulkininkas A.Žymančius, buvęs Lazdijų rajono meras ir buvęs Naujosios sąjungos Lazdijų skyriaus lyderis Jonas Matulevičius bei pastarojo sūnus, oficialiai jaunuoju ūkininku įsiregistravęs Raimondas Matulevičius.

A.Žymančius išgarsėjo prieš dešimtmetį. Buvo nustatyta, kad tuometinio Lazdijų pasienio rinktinės vado A.Žymančiaus vairuotojai, R.Pakso ir kitų aukštų „tvarkiečių“ prašymu be eilės per valstybės praleisdavo mašinas, kuriomis apsipirkti į Lenkiją vykdavo su R.Paksu sieta odontologė Renata Smailytė bei Rusijos mafijos atstovų draugės.

FM99, 15min inf.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...