Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

„Ugniagesys ypatingas žmogus, kuris nežino, kokia baisybė jo laukia, bet jis vis tiek žengia pirmyn“ – Pasaulio alytiškių bendruomenės ambasadorė JAV J. Chesonis

„Ugniagesys yra nuostabus žmogus, kuris demonstruoja atsidavimą ir pasiaukojimą kitiems. Jūsų drąsumas bet kokiam pavojui inspiruoja visus žmones Jūsų aplinkoj. Mes jus labai įvertiname ir dėkojame Jums už Jūsų kasdieninę priežiūrą Alytaus gyventojams. Mes, Ročesteryje, linkime Jums daug sveikatos ir laimės, ir tikimės toliau kurti ir stiprinti draugystės ryšius tarp mūsų dviejų miestų žmonių“.

Jolanda Chesonis

Štai tokiais gražiais žodžiais Ročesterio lietuvių bendruomenė dėkoja Alytaus ugniagesiams gesinusiems „Ekologistika“ gaisrą, kuris kilo 2019 spalio 16 dieną.

FM99 pavyko susisiekti ir pakalbinti Alytaus ir Ročesterio susigiminiavusių miestų komiteto pirmininkę Alytaus ambasadorę Jungtinėse Amerikos valstijose

Jolandą Chesonis, kurios iniciatyva  surinkta daugiau kaip 12 tūkst.  Amerikos dolerių (beveik 11 tūkst. eurų), kurie Alytaus miesto vadovų įteikti 89 Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojams.

 

FM99 vadovas taip pat dėkoja, kad jos iniciatyva Alytaus miesto ugniagesiams gelbėtojams buvo įteikta surinkta parama.

Bet pašnekovė kuklinasi „tai buvo paprastas noras padėti kitam žmogui. Pas mus Amerikoje žmonės labai gerbia gaisrininkus. Tai ypatingas žmogus, kuris nežino, kokia baisybė jo laukia, bet jis vis tiek žengia pirmyn“.

Paklausta, kokia situacija karantino metu, pašnekovė sako, kad situacija jau stabilizuojasi“

 

 

Projektas „Pasaulio alytiškių bendruomenė“ remiamas „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo“.

Kitos naujienos

Pirmajame Alytuje rekonstruojamas prekybos centras A.Juozapavičiaus gatvėje. Projekto viešasis svarstymas...

Rugpjūčio 14-ąją Druskininkuose vyko aštuntasis sūrių festivalis. Jame dalyvavo 20 smulkių sūrininkų iš L...

Žolinė arba Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų šventė švenčiama 8 dienas.

Sekmadienį Alytuje vyks paskutinės Lietuvos okupacijos aukos, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo g...