Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Vaikų nuotolinio mokymosi problemos – neturi kompiuterių, interneto, nedrįsta kalbėti

,,Jaunoji Banga” tai įstaiga įkurta 2020 metų gruodžio mėnesį su tikslu padėti vaikams integruotis į bendravimą nuotoliniu būdu. Anot specialistų, vaikai mokydamiesi nuotoliniu būdu dažnai turi baimių, pamokose jaučiasi lyg ant scenos, tad ši įstaiga padeda vaikams kuriems kyla tokios problemos, moko viešojo kalbėjimo įgūdžių, bando panaikinti scenos baimę.

Pokalbis su „Jaunoji banga” vadovu Dominyku Jarecku
Dominykas Jareckas

Kadangi “Jaunoji Banga” yra visai nauja įstaiga kyla keblumų: “Visas organizavimas vyksta keblokai, nes turime daugybę vaikų šalyje, kurie neturi interneto ryšio ar net kompiuterio, tai kaip jie mokosi nuotolinėse pamokose tai galima diskutuoti, tai sukelia itin daug sunkumų ir jie negali pilnavertiškai mokytis.” – sako įstaigos direktorius Dominykas Jareckas.

Anot jo, yra ir labai drąsių vaikų, kurie drąsiai šaukia ir išsako savo nuomonę, tad nedrąsiems tampa dar sunkiau įsiterpti, todėl stengiamasi sudaryti mažesnes grupes, kad vaikui nebūtų nedrąsu išreikšti save.

Vykdomi kultūros, teatro ir kiti kūrybiniai užsiėmimai, taip pat yra psichologinės pagalbos programos ir visų šių užsiėmimų dėka vaikai pradeda geriau integruotis.

Užsiėmimai vyks ne tik karantino metu, jų bus ir po to kai bus panaikinti ribojimai, tada jie vyks kontaktiniu būdu:

“Prisijungti galės visiškai visi, iš visos Lietuvos, nes mes keliausime po Lietuvą, rengsime visokius renginius, kultūrinius ir mokomuosius užsiėmimus, galite sekti puslapį Jaunoji Banga kur matysite visą informaciją.” – pasakojo direktorius.

“Jaunosios Bangos” komandą sudaro jauni žmonės, daugiausiai studentai, kurie nori padėti vaikams ir auginti jauną, kūrybingą kartą. Vaikams užsiėmimai vaikams yra nemokami, o prie organizacijos veiklos prisidėti galima tiek aukojant jai, tiek ir prisidedant prie komandos, kuri dirba tiesiogiai padedant vaikams. 

Jei norite paaukoti šiai jaunai organizacija – skambinant 1490 numeriu, auka yra 3 eurai.

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...