Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Valdininkas, mušęs sugyventinę, laiką leidžia Alytaus areštinėje

Į medikus sekmadienio naktį kreipėsi 1972 metais gimusi moteris, kuri pranešė apie  sugyventinio  smurtą artimoje aplinkoje. Medikai šią informaciją perdavė Alytaus policijos pareigūnams. Pastariesiems nuvykus į įvykio vietą Butrimonyse, sulaikytas  įtariamasis ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinę. Alytaus policijos atstovė Kristina Janulevičienė patvirtino, kad įtariamasis yra Alytaus rajono savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriaus vedėjas Stasys Supranavičius.

stasys supranavičius
Alytaus rajono savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriaus vedėjas Stasys Supranavičius

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas patvirtino, kad Stasys Supranavičius šiandien nepasirodė darbe: „turiu duomenų, kad jis areštinėje dėl smurto artimoje aplinkoje ir dienos pabaigoje bus paleistas. Jeigu šie įtarimai pasitvirtins vertinsime labai kategoriškai bei griežtai ir kaip administracijos darbuotoją, ir kaip bendrapartietį. Būsiu griežtas ir negailestingas jeigu šie įtarimai pasitvirtins“.

Stasys Supranavičius yra TSLKD partijos narys. Andriui Tapinui paviešinus šią informaciją savo „Facebook“ paskyroje konservatorių lyderis Gabrielius Lansbergis teigė: „net ironiškai to žygiu nevadinčiau. Tai šokiruojantis netoleruotinas elgesys, todėl kreipiausi į Priežiūros komitetą prašydamas artimiausiu metu ar toks žmogus gali likti mūsų partijos nariu. Pranešiu, kai bus daugiau informacijos“. Tuo tarpu Seimo narys   Laurynas Kasčiūnas komentuoja: „mano žiniomis, TSLKD Alytaus rajono skyrius jau sustabdė S.Supranavičiaus narystę partijoje. Kitas etapas – Priežiūros komiteto sprendimas“.

andrius-tapinas
Andrius Tapinas

Apie viešumą, visuomenės pilietiškumą bei Andriaus Tapino autoritetą klausykitės pokalbio. Andrius Tapinas sako, kad be aktyvios visuomenės jam nepavyktų paviešinti įvairių istorijų susijusių su smurtu, korupcija ar neteisybe.

 

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...