Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Varėniškiui teks atsakyti už melagingus kaltinimus vagyste

Birželio 23-iąją Kauno apygardos prokuratūra atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos vagystės, kurią, pasak pranešėjo, įvykdė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai.

Šių metų birželio 12 d. apie 10 val. Varėnos r. PK buvo gautas vyro (g. 1978 m.) pareikšimas, kad Varėnos r., Kuklių k., į jo namus buvo atvykę Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK pareigūnai, po kurių apsilankymo pasigedo namuose, kambaryje, sekcijoje, laikytų 5 000 eurų. Po Alytaus apskr. VPK Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnų atlikto patikslinimo, nustatyta, kad asmuo melagingai apkaltino policijos pareigūnus.

Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai dėl melagingo skundo ir pranešimo apie nebūtą nusikaltimą Kuklių kaimo gyventojo atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už šią nusikalstamą veiką Įstatyme numatyta laisvės atėmimo bausmė iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

Vyras jau ne pirmą kartą susiduria su policijos pareigūnais, praėjusių metų lapkričio mėnesį pasipriešino policijos pareigūnui, bei sužalojo. Dėl šių veiksmų, vyras prieš teismą stos rugpjūčio mėnesį.

Į Kuklių kaimą pareigūnai skuba, kai kartu gyvenanti moteris kviečiasi pagalbos, nes sugyventinis smurtauja, grasina ar kitaip baugina namiškius. Varėnos r. PK atliekamas ne vienas ikiteisminis tyrimas, bei pradėta ne viena administracinė teisena vyro atžvilgiu.

Kitos naujienos

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...

1992 metais išgarsėjusi pirmoji lietuviško repo grupė „Pompa“ šiemet išleis vinilinę plokštelę „Labai mal...