Klausyti gyvai

15:00 - 16:00

Dienos kaleidoskopas

Varėnoje vyks Dano Rapšio vardo šeimų plaukimo estafečių varžybos, – jau laikas registruotis!

Varėnos sporto centras rengiasi gegužės 6 d. baseine vyksiančioms pirmosioms respublikinėms šeimų plaukimo estafečių varžyboms „Dano Rapšio taurė 2017“. Joms sutiko atstovauti vienas pajėgiausių Lietuvos sportininkų, šiuo metu Švedijoje tarptautinėse plaukimo varžybose pergales skinanti Lietuvos plaukimo žvaigždė – plaukikas Danas Rapšys. Vienas pagrindinių šių varžybų organizatorių, Varėnos sporto centro sportinės veiklos projektų vadovas Rolandas Markinas pažymi, jog dalyvauti šiose varžybose kviečiamos ne tik Varėnos krašto šeimos – dalyvių laukiama iš visos Lietuvos.

Komandą sudarys keturi šeimos nariai, iš kurių bent vienas šeimos narys turi būti vaikas iki 16 metų, o kitų amžius neribojamas. Šeimos komandai gali atstovauti seneliai, jų vaikai, vaikaičiai, žentai ir marčios arba, pvz., du broliai su savo šeimomis, arba bet kuris kitas derinys, susijęs giminystės ryšiais (senelis su vaikaičiais, tėvas su dukromis ir t. t.). Plaukimo estafetėje pirmąjį plaukimą komandos nariai privalės plaukti nugara, o kitus tris plaukimo būdus galės pasirinkti savo nuožiūra.

Varžybas laimėjusi šeima į namus išsiveš įspūdingą Dano Rapšio įsteigtą taurę, specialiais prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias varžybų dalyvis, bus ir kitų prizų. Kiekvienas dalyvis dovanų gaus ne tik po plaukimo kepurėlę su varžybų atributika, bet patirs ir neišdildomų įspūdžių bei turės galimybę pabendrauti su vienu sėkmingiausių Lietuvos plaukikų, suras bendraminčių ir draugų. Dalyviams bus skirta ir nuotaikinga kultūrinė programa.

Šeimos registruotis kviečiamos iki gegužės 2 d. el. paštu rolandas.markinas@varena.lt arba Varėnos sporto centro administracijoje. Išsamią informaciją kiekvienas gali rasti http://baseinas.varena.lt/slider/seimu-plaukimo-estafeciu-varzybos/

http://baseinas.varena.lt/  nuotr.

„Danas Rapšys – vienas didžiausių jaunimo favoritų. Gegužės 6 d. jis ne tik dalyvaus varžybose, bet ir bendraus su jaunimu, papasakos apie kasdienines treniruotes ir savo pasiekimus. Kiekvienas panorėjęs galės pasimatuoti įvairaus lygio plaukimo varžybose iškovotus medalius, apžiūrėti ir kitus apdovanojimus. Tikimės, kad Dano Rapšio vardas pritrauks nemažai dalyvių, o Varėnos krašto vaikai ir jaunimas norės lygiuotis į garsų plaukiką ir aktyviau lankysis baseine. Juk mūsų tikslas – Varėnoje suburti plaukimo bendruomenę. Vaikai labai nori plaukti su savo tėveliais, jie baseiną gausiai užplūdo nuo pat komplekso atidarymo pradžios. Šiuo metu jau yra apie šimtas keturiasdešimt nuolatinių jaunųjų lankytojų, ateinančių mokytis plaukti. Plaukimo pamokos kol kas yra aktualiausios, jos vyksta tris kartus per savaitę ir trunka pusantros valandos. Tikimės, kad sudalyvavę varžybose, šeimų nariai pamėgs vandens pramogas ir lankysis baseine visi kartu“,– sako R. Markinas.

 

Kitos naujienos

Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (ŠMSM) neradus sutarimo ...

2023 m. spalio 7 d. prie Kaukų-Obelytės piliakalnių, Miroslavo sen., Alytaus r. sav....

„Varsa-Stronglasas“ spalio 4 dieną žais pirmas sezono rungtynes namuose. Pirma naujojo LRL čempio...

Šiandien streiką dalyje Lietuvos mokyklų pradeda Andriaus Navicko vadovaujama Lietuvos švietimo d...