Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Varėnos rajone pasieniečiai rado kontrabandinių cigarečių sandėlį

Varėnos rajone pasieniečiai aptiko didelį kontrabandinių cigarečių sandėlį. Jame rastų rūkalų vertė siekia beveik 160 tūkst. eurų, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Trečiadienį Varėnos rinktinės pasieniečiai ties Strėžiūnų kaimu aptiko palei valstybės sieną paliktus kelių žmonių pėdsakus. Vietovės apžiūrai pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi. Keturkojis pareigūnus nuvedė maždaug puskilometrį į Lietuvos gilumą, kur vienos sodybos ūkiniame pastate jie aptiko didelę krūvą kartotinių rūkalų dėžių.

Varėnos rajone pasieniečiai rado kontrabandinių cigarečių sandėlį (asociatyvi nuotr.)

Iš viso rastos 107 gamyklinės pakuotės, jose buvo 53 tūkst. 500 pakelių „NZ Gold Black“ markės cigarečių. Neteisėtai į šalį atgabentos prekės pažymėtos baltarusiškomis banderolėmis. Tokio rūkalų krovinio vertė, įskaičiavus visus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra 158 tūkst. eurų.

Apylinkes tikrinusiems pasieniečiams talkinęs tarnybinis šuo savo elgesiu parodė, kad negyvenamoje sodyboje, esančioje maždaug už 100 metrų nuo cigarečių radimo vietos, yra žmonių. Čia pareigūnai sulaikė tūnojusius tris vyrus. Paaiškėjo, kad tai 20, 21 ir 36 metų Šalčininkų rajono gyventojai. Trijulė uždaryta į areštinę.

Dėl kontrabandos bei neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...