Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Varsa-Stronglasas“ laukia naujojo sezono starto

Pavadinimą iš „Almeidos-Stronglaso“ į „Varsą-Stronglasą“ pakeitę alytiškiai pratęsė trofėjų medžioklę. Šį kartą dzūkai nusitaikė į Jono Stankevičiaus supertaurę. Jiems kelią finale buvo pastoję puikiai pažįstami vyrukai iš Kauno, „Granito-Gajos-Kario“ klubas.

Radijo stoties FM99″ laidoje Sporto klubas“ apsilankė vienas iš komandos trenerių ir klubo vadovų, buvęs vartininkas Egidijus Petkevičius ir naudingiausias komandos žaidėjas Lietuvos rankinio supertaurės rungtynėse, rezultatyviausias praėjusio sezono Lietuvos rankinio lygos žaidėjas Žygimantas Micevičius. Studijos svečiai pasidalino mintimis apie praėjusį čempionišką sezoną ir artėjančio sezono iššūkius.

cof
Žygimantas Micevičius ir Egidijus Petkevičius

Be Egidijaus Petkevičiaus pagrindinę „Varsą-Stronglasą“ treniruoja Robertas Paužuolis, jiems talkina Eugenijus Gimbutas, Jonas Jonuška, o su jaunimu dirba Vladas Zokas, kuriam talkina minėtasis E. Gimbutas.

Tituluočiausias, Alytaus miestą reprezentuojantis sporto klubas tęsia trofėjų medžioklę. Per pastaruosius 6-erius metus Alytaus rankinio klubo (RK) „Varsa” sportininkai į Dzūkijos sostinei laimėjo ne tik šalies raninio auksą, po du sidabro ir bronzos komplektus, tačiau jau ir 6-ąjį apdovanojimą.  Tai – Lietuvos rankinio supertaurė.

Nuo šiol Lietuvos supertaurės laimėtojų ir šalies čempionų komanda turi naują pavadinimą. Alytiškiai rankininkai susigrąžino legendinį vardą „Varsa“, kuris nuo 2016-2017 m. sezono derės su vienu stipriausių rankinio mecenatų ir sudarys bendrą komandos pavadinimą „Varsa-Stronglasas“. Šis vardas jau įtrauktas į 2016 m. rankinio supertaurės laimėtojų istorijos grafą.

 

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...