Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Vasaros pradžioje – aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tilto ir vasaros sezono atidarymo šventė

Alytuje  birželio 4 d. – Baltosios rožės tilto ir vasaros sezono atidarymo šventė. Jos programos dalyviu galite būti ir jūs. Plačiau apie apie būsimus kultūrinius renginius pasakoja Alytaus miesto savivaldybės kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė ir Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis.

Atidarymas prasidės teatralizuota eisena nuo tilto iki Dailidžių ežerėlių, lauks laisvalaikio žaidimai ir pramogos, gatvės muzikantų pasirodymai, Šeimos vakaras Miesto sode – vasaros atidarymo koncertas. 12 val. vyks oficialus  aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tilto atidarymas ir teatralizuota sportinė eisena nuo tilto iki Dailidžių ežerėlių. Nuo 13.00 iki 15.00 val. –  laisvalaikio žaidimai ir pramogos, kur dalyvauti galite ir jūs.

Tilto svente_ideklas kvietimui
Programa

Norite prie Mažosios Dailidės   pažaisti minifutbolą ar pašaudyti iš lanko? O gal tapti prie Didžiosios Dailidės  vyksiančių  vandensvydžio ar  kanupolo, ėjimo, dviračių sporto, šiaurietiško ėjimo ar bėgimo varžybų,  baidarių lenktynių dalyviu? Žaisti tinklinio  ar mini rankinio turnyre? Tuomet iš anksto registruokitės ir išmėginkite savo jėgas! Šventės metu taip pat galėsite dalyvauti visuomenės sveikatos biuro užsiėmimuose ar stebėti atvirą Shindokai – Kan treniruotę, Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos gelbėtojų pasirodymą, paragauti kareiviškos košės ir pasivaišinti arbata.

Šventėje lauksime ir gatvės muzikos pasirodymų. Grojate, dainuojate ir norite savo talentą parodyti kitiems? Tuomet esate laukiami Baltosios rožės tilto prieigose ir prie Dailidžių ežerėlių, kur Jūsų atliekamą muziką išgirs visi  apsilankiusieji  šventėje. Alytaus miesto savivaldybė taip pat kviečia prekybininkus, norinčius prekiauti šventės metu, kviečiame kreiptis į Turto valdymo ir verslo skyrių tel. 8 315 55 141 arba el. paštu daiva.kruckauskiene@alytus.lt.

Baltosios rožės tilto  ir vasaros sezono atidarymo šventę užbaigs Šeimos vakaras Miesto sode – vasaros atidarymo koncertas. Koncerto pradžia 19.00 val. Birželio 4 d., šeštadienį,  kartu su artimaisiais ir draugais atvykite į aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tilto  ir vasaros sezono atidarymo šventę! Smagias pramogas ir gerą nuotaiką – garantuojame!

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...