Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Velizy-Villacoublay „Lions“ klubo prezidentas J. L. Chezeaud: „Lietuva žavi svetingumu“

 

Velizy-Villacoublay „Lions“ klubo prezidentas Jean-Louis Chezeaud ir Alytaus „Lions“ klubo garbės narys Philippe Muller lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje bei su Alytaus miesto meru Vytautu Grigaravičiumi aptarė Alytaus ir Velizy-Villacoublay miestų bendradarbiavimo galimybes.

Kaip teigė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, „mes esame skirtingų kultūrų žmonės, skirtingo ekonominio pajėgumo, tačiau taip papildom vieni kitus ir bendradarbiavimas naudingas tiek jiems, tiek mums“.

IMG_5256
Iš kairės: Velizy-Villacoublay „Lions“ klubo prezidentas Jean-Louis Chezeaud, Alytaus „Lions“ klubo garbės narys Philippe Muller

Į Lietuvą svečiai atvyko dalyvauti XVIII „Lions“ klubų forume Vilniuje. Velizy-Villacoublay „Lions“ klubo prezidentas Lietuvoje lankėsi pirmą kartą, tačiau svečius iš Prancūzijos sužavėjo šalies svetingumas. „Išskirtinis lietuvių bruožas – nuoširdumas, draugiškumas ir visada gera ir šilta atmosfera. Lankydamiesi Lietuvoje visada jaučiame dėmesį ir rūpestį, todėl į šią šalį norisi sugrįžti vėl ir vėl, o kultūriniai skirtumai bei ypatumai mūsų bendravimą tik praturtina, suteikia galimybę mokytis vieniems iš kitų bei dalintis patirtimi“,- sakė Jean-Louis Chezeaud.

Susitikimo metu kalbėta apie „Lions“ klubo koncepciją, ilgametę paramą Lietuvai ir Alytui, jaunimo studijų galimybes, abiejų miestų „Lions“ klubų susigiminiavimo istoriją, vykdomą veiklą ir projektus, pagalbą reikalingomis medicinos priemonėmis.

IMG_5250
Jean-Louis Chezeaud: „Išskirtinis lietuvių bruožas – nuoširdumas, draugiškumas ir visada gera ir šilta atmosfera“.

„Lions“ klubų suartėjimą simbolizuoja ir tai, kad Philippe Muller yra Alytaus klubo Garbės narys, o Alytiškė gydytoja Adelė Dimšienė yra Velizy klubo garbės narė. Aktyvi Dzūkijos LIONS klubo draugystė su kolegomis iš Prancūzijos Velizy miesto į tarptautinį bendradarbiavimą vis plačiau įtraukia ir Alytaus miesto savivaldos ir visuomenės organizacijas, verslo atstovus.

„Lions“ klubo labdara teikiama iš klubo renginių metu surinktų aukų, o taip pat klubo narių ir visuomenės atstovų asmeniniais indėliais. Šiuo metu Alytaus Dzūkijos LIONS klubas jungia 32 aktyvius narius ir tris Garbės narius. Alytaus Dzūkijos klubas oficialiai tapo tarptautinės LIONS asociacijos nariu 2000 m.

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...