Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

Vicemerė Valė Gibienė: „Tyliai padėkime gausioms šeimoms“

Kalėdos – stebuklų metas. O tam, kad jie išsipildytų kartais užtenka tik ištiesti ranką šalia esančiam. Alytiškiai kviečiami padėti gausioms šeimoms ir prisidėti prie to, kad šių metų šventės būtų pilnos stebuklų. Parama laukiama Alytaus miesto socialinių paslaugų centre adresu Naujoji g. 64.

gausios seimos
Dėl detalesnės informacijos galima rašyti el. paštu sonata.dumbliauskiene@alytus.lt arba kreiptis į savivaldybės priimamąjį.

Anot Alytaus miesto savivaldybės vicemerės Valės Gibienės, kiekvienam žmogui galima padėti. „Turime keletą dešimtį šeimų, kurioms norime pagelbėti. Tai labai jautri sritis, sudėtinga atrinkti šeimas, kad kitos neliktų nuskriaustos ar neteisingai suprastos. Kalbu apie šeimas, kurioms reikalinga pagalba, tačiau jos tyliai stengiasi išgyventi“, – teigia V. Gibienė.

Vale-Gibiene
Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė

Ši paramos akcija nebus vieša ir nebus skelbiama, kam padėta. „Yra verslininkų, kurie klausia, domisi, nori padėti nesiskelbiant ir nesiviešinant. Džiugina toks gerumas“, – sako V. Gibienė. Svarbu, kad bendruomenė neliktų nuošalyje ir padėtų tiems, kam šiuo metu reikia pagalbos. Dėl detalesnės informacijos galima rašyti el. paštu sonata.dumbliauskiene@alytus.lt arba kreiptis į savivaldybės priimamąjį.

Kitos naujienos

Apie įdomius Alytaus istorinius įvykius ir būsimą parodą apie Alytaus senamiestį FM99 kalb...

Ši vasara, ypač ši savaitė, Lietuvoje visus alina karščiais. Apie karščio pavojus ir pove...

Tautiška giesmė šiemet bus transliuojama iš Alytaus – „Lietuvos kultūros sostinės 2022...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...