Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Visą vasarą būk šarmingas su „Centrine IKI“ ir „FM99“!

Būk šarmingas su Centrine IKI ir FM99! Šarmink mintis ir kūną bei mėgaukis vasara Dzūkijoje!  Kasdien laimėk gertuvę ir kitus prizus!

Dalyvauk ir laimėk prizus kasdien!

ŽAIDIMO „Būk šarmingas“ TAISYKLĖS:

  1. Žaidimas vyksta 2018 06 18 – 08 31 d. prekybos centre „Centrinė IKI“, Naujoje g. 2C, Alytuje ir radijo stoties „FM99“ eteryje darbo dienomis.
  2. Žaidimo prizai – 53 vnt. firminių prekybos centro gertuvių ALADIN INFUSE, žalios spalvos su užrašu „Esu šarmingas“ ir kiti prekybos centro operatorių prizai.
  3. Žaidime dalyvauja visi pirkėjai 2018 06 18 – 08 31 dienomis įsigiję prekių ar paslaugų bet kurioje „Centrinės IKI“ prekybos vietoje už bet kokią sumą ir išsaugoję tai įrodančius pirkimo kvitus.
  4. Žaidimo prizų laimėtojai nustatomi darbo dienomis „FM99“ eteryje po 11.00 val. laidoje „Laisva forma“ . Tereikia turėti tos savaitės pirkimo kvitą ir pirmam prisiskambinti į „FM99“ tiesioginį eterį telefonu 8 315 77711, kai tik radijo laidų vedėjas duoda ženklą.
  5. Prizai atsiimami prekybos vietoje (žaidimo lipduku pažymėtoje parduotuvėje, pateikus tai įrodantį „FM99“ studijoje gautą kuponą) arba „FM99“ studijoje tik pateikus pirkimo kvitą (kvitas lieka pirkėjui). Jeigu laimėtojas pirkimo kvito neturi, prizas grįžta į prizinį fondą ir dovanojamas dar kartą. Žaidimo prizą laimėti galima tik vieną kartą per mėnesį.
  6. Prizai į piniginį ekvivalentą nekeičiami.
  7. Žaidime negali dalyvauti UAB „Baltisches Haus“, PC „Pasažas“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
  8. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos prizus ir/ar žaidimo taisykles arba nutraukti žaidimą bet kuriuo metu iš anksto neinformavęs. Žaidimo organizatorius yra UAB „Baltisches Haus“, J.Jasinskio g. 16A, Vilnius.

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...