Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis Alytaus kapines pasiekti viešuoju transportu bus patogiau

Artėjant Visų Šventųjų dienai ir Vėlinėms šį savaitgalį ar lapkričio 1-ąją lankysime artimųjų kapus. Alytiškius, planuojančius į kapus vykti viešuoju transportu, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrius informuoja, kad lapkričio 1 d. į Užupių kapines nuo 8 iki 18 val. kas pusę valandos važiuos du 4-to maršruto mikroautobusai. Keleivių patogumui papildomi 4 autobuso reisai iki Užupių kapinių yra organizuoti ir sekmadienį. T. y. spalio 30, 31 ir lapkričio 2 dienomis autobusai važiuos įprastu savaitgalio grafiku.

autobusiukas
Lapkričio 1 d. į Užupių kapines nuo 8 iki 18 val. kas pusę valandos važiuos du 4-to maršruto mikroautobusai. (AMS nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai atkreipia keleivių dėmesį, kad autobusų važiavimas numatytais intervalais yra tik apytikslis, nes Ulonų g. ties įvažiavimo keliuku į Daugų g. kapines, ypač Užupiuose susidaro itin dideli automobilių kamščiai, autobusas nepravažiuoja ir dėl to gali vėluoti.

Eismo sąlygos Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis prie kapinių esančiose gatvėse yra labai sudėtingos, todėl kapinių lankytojų prašome neužstatyti automobiliais įvažiavimų į kapines ir kiemus keliukų.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrius informuoja, kad gėlėmis ir žvakėmis bus prekiaujama prie visų kapinių.

Kitos naujienos

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...