Klausyti gyvai

12:00 - 13:00

Dienos kaleidoskopas

Patrauklus Alytaus regiono darbdavys „Vita Baltic International“ pagavo sėkmės paukštę

Vita Baltic -031Patrauklus Alytaus regiono darbdavys „Vita Baltic International“ pagavo sėkmės paukštę.

Prieš 15 metų , 1999-aisiais gegužės 5 dieną, Pietų Lietuvoje, šalia Alytaus įsikūrė ir veiklą pradėjo Porolono gamykla „Vi­ta Bal­tic In­ter­na­tio­nal“. Ši įmonė – šiandien yra tarp sėkmingiausių Lietuvos pramonės įmonių, vienas patraukliausių darbdavių Alytaus regione. Įmonė priklauso tarp­tau­ti­nei kom­pa­ni­jai „Vi­taG­roup“, kuri vien Europoje jungia 12 gamyklų, tačiau ir šioje grupėje jau kelerius metus iš eilės neužleidžia lyderio pozicijų.

Generalinis direktorius V. Gunevičius
Generalinis direktorius V. Gunevičius

Nuo pat įmonės įsikūrimo pradžios jai vadovauja generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius. Neseniai paminėjęs asmeninį jubiliejų, šiandien jis vertina ir įmonės nueitą kelią – jis, žvelgiant į rezultatus, sėkmingas, bet  iššūkių netrūko . Pasiekti rezultatai džiugina, tačiau tai padaryti nebuvo lengva, sako generalinis direktorius V. Gunevičius.

Šiandien įmonėje dirba daugiauu kaip 150 žmonių. Suvaldyti ir uždegti kolektyvą, vykstančius procesus nėra lengva, tai iššūkis vadovui. Anot Vladislavo Gunevičiaus darbas įmonėje pakeitė ir subrandino jį kaip vadovą.

Beje, 15 metų kartu su juo įmonėje dirbo ir pavaduotojas Kazimieras Sventickas, anot kurio įmonės sėkmę lėmė suburtas, išugdytas bei profesionaliai išaugęs kolektyvas ir jų lyderis. „Vita Baltic International“ ir jam pačiam buvo vieta, padėjusi realizuoti paties gebėjimas ir užmojus.

Pavaduotojas K. Sventickas
Pavaduotojas K. Sventickas

Sustoti negali jei esi ir nori išlikti priekyje. Iššūkių netrūksta. Anot Vladislavo Gunevičiaus „ Vita Baltic International“ stiprybė – idėjos. Kalbėjo įmonės, kurioje ypač vertinamas žmogus, generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius.

Ir žmonės tai jaučia. Sveikindami  įmonę 15 metų proga,  Vita Baltic international  įvairių sričių darbuotojai, specialistai, vadovai, kalbėjo ne apie savo poreikius , o apie norą tobulėti, kurti , gyvuoti. Skristi – žadėjo ir įmonės generalinis direktorius Vladislavas Gunevičius.

Beje, įmonės jubiliejų kolektyvas pažymės taip pat ypatinagai  – tvar­ky­dami Alytaus rajone, šalia Pu­pa­so­džio esan­tį Žel­vios pi­lia­kal­nį.

FM99

Kitos naujienos

Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją...

Bendrovė „Alytaus šilumos tinklai“ įgyvendino projektą ir beveik pusšimtyje Alytaus miesto švieti...

Apie  branduolinio ginklo dislokavimą Baltarusijoje, Kinijos vadovo vizitą Rusijoje ir ukrainieči...

Per tris dešimtis žmonių įkalinta, keletas nužudyti - tyli vizualinė kova laikinai okupuotose Ukrainos te...