Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Wolves“ ambasadoriai broliai Lavrinovičiai aplankė Alytaus mokyklas

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus miesto progimnazijų ir gimnazijų moksleivius bei mokytojus. Garsiausi Lietuvoje dvyniai apsilankė penkiose miesto ugdymo įstaigose, kviesdami juos į būsimo sezono krepšinio rungtynes.

Susitikimuose su moksleiviais broliai Lavrinovičiai jiems pristatė naująjį klubą, papasakojo apie savo ilgai trukusias krepšininkų karjeras, veiklas ir gyvenimą po jų pabaigos, įteikė klubo dovanas įdomiausius klausimus uždavusiems vaikams. Taip pat visi susitikimų dalyviai buvo pakviesti nemokamai apsilankyti artimiausiose „Wolves“ komandos rungtynėse Alytuje.

„Esame nustebinti Alytaus moksleivių aktyvumo. Labai smagiai pabendravome, atsakėme į daugiau nei tūkstantį klausimų ir įsitikinome, kad vaikai labai domisi krepšiniu, mėgsta šį sportą. Taip pat gavome pažadų, kad jie palaikys Alytaus mieste rungtyniausiančią komandą, o mes pažadėjome, su visais būtinai pasimatysime arenoje rungtynių metu, o taip pat atvykti į jų mokyklas dar sykį. Galbūt tai padarysime ir su visa mūsų krepšinio komanda“, – šypsojosi broliai Lavrinovičiai.

Nenuostabu, kad po visų susitikimu prie bendruomenėje mėgstamų klubo ambasadorių Lavrinovičių nusidriekdavo didžiulės jaunimo, norinčio nusifotografuoti, pasidaryti asmenukes ar gauti žinomų dvynių autografus, eilės.

Pirmąsias namų rungtynes Alytaus arenoje „Wolves“ komanda žais spalio 3 d. su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.

Kitos naujienos

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...