Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

„Skambantis spalvų miestas“ kviečia vaikus ir tėvelius svajoti!

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai – gegužės 29 d.– Rotušės aikštėje vyks smagi mažiesiems alytiškiams ir jų tėveliams skirta XIII menų šventė „Skambantis spalvų miestas“. Miesto centre įsikurs vaikų svajonių miestas, kuriame mažieji ras Muzikos ir šokių aikštę, galės apsilankyti Dailės skvere, Molio gatvelėje, išvys knygų jūrą, galės žaisti Žaislų pievelėje ar apsilankyti Tauškučių namelyje, Arbatos alėjoje. Plačiau apie tai pasakojo Visuomeninės Organizacijos Alytaus Styginių Kvarteto vadovė Daiva Martikonytė ir Alytaus miesto teatro atstovė Giedrė Kalinauskienė. (Klausykite pokalbio)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Studijos svečiai: Alytaus miesto teatro atstovė Giedrė Kalinauskienė ir Visuomeninės Organizacijos Alytaus Styginių Kvarteto vadovė Daiva Martikonytė

Šventė vyks jau tryliktąjį kartą. Šiais metais pagrindine tema bus vaikų ir tėvelių svajonės. Nuo 11 val. Rotušės aikštėje visus pasitiks Vaikų svajonių miestelis. Drauge su šventės dalyviais kvies pasiklausyti simfoninio orkestro „Svajonė“, išgirsti Alytaus muzikos mokyklos ansamblių pasirodymus, išvysti Alytaus Jaunimo centro baleto studijos „Jete“ bei šokių studijos „Svajonė“ mažąsias šokėjas.

Svajonių miestelio gatvelėse, skveruose ir alėjose vaikai turės galimybę ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir išmokti piešti, lipdyti, konstruoti ir t.t. Raidžių upelyje visus pasitiks Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos knygos bei pasakojimai. Pasimokyti įvairių piešimo technikų kvies Alytaus mokyklų dailės mokytojai, Dailės amatų mokykla, lipdyti iš molio – Jaunimo centro dailės ir keramikos studija „Vingiorykštė“, Tauškučių namelyje vaikai pasijus radijo laidų vedėjo kėdėje, o kartu su dailės studija „Ainiai“ (vad. dailininkė Aura Lengvenis) iliustruos knygą pagal A. Matučio eilėraščius „Kam tos knygos?“. Taip pat miestelyje atsiras ir naujų, dar nepažintų erdvių – tai Robotų kampelis, kuriame vaikai galės prisijungti prie Lego kūrybinių dirbtuvių, Žirgų rate pajodinėti ar tiesiog pastebėti „Ruminos žirgus“ bei Kalbų skvere kūrybingai pažvelgti į užsienio kalbas kartu su anglų kalbos mokyklėle „Pingus“ ir edukacine bendrove „Kalba.lt“. Šalia esančioje arbatų alėjoje pasivaišinti kvapnia arbata bei sausainiais.
Kaip svajonių miestas be svajonių žaislų? Šventėje bus labai ypatinga miestelio vieta – tai Žaislų pievelė. Kviečiame visus vaikus, ir ne tik, į šventę atsinešti žaislų, knygų ir išmainyti į dar nepažintus, jums labiausiai patikusius. Juk tiek nedaug trūksta, kad pradžiugintum kitą ar praskaidrintum sau dieną.

Skambantis spalvų miestas – tai puiki proga šeimoms ir draugams pasidalinti idėjomis ir mintimis apie vaikų svajonių miestą: kas jame gyvena, kaip jis atrodo ir ką netikėto galima jame atrasti. Juk kol svajojame – tol esame vaikai.

Ar saulė švies ar lietus lis – šventė įvyks!

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...