Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Yra tokių kalbų, kad tam tikri žmonės, kurie šiuo metu yra įtariami ir vos ne uždaryti, tai lygtai jų tas darbas”, – FM99 sakė premjeras Algirdas Butkevičius

Pirmadienį į Socialdemokratų partijos valdybos posėdį kviečiamas Alytaus miesto

Premjeras Algirdas Butkevičius Alytuje
Premjeras Algirdas Butkevičius Alytuje

meras Jurgis Krasnickas, aiškintis dėl internete paviešinto įrašo. Jame girdimi neva mero samprotavimai apie tai, kaip jis rado būdą apeiti sistemą ir pavogti ne vieną milijoną. Alytuje vykusioje krepšinio šventėje šiandien viešėjęs premjeras Algirdas Butkevičius, radijo stočiai FM99 pakomentavo situaciją:

Žinot, aš labai trumpai su juo pakalbėjau, jis kalba apie tai, kad čia yra sumontuotas dalykas, bet mes pirmadienį renkame partijos valdybos posėdį, ir aišku pakeitėm (darbotvarkę – red.past.), kad ir jisai atvyktų, vis dėlto mes bandysim ištirt šitą atvejį, nes yra tokių kalbų, kad tam tikri žmonės, kurie šiuo metu yra įtariami ir kažkur tai yra vos ne uždaryti, kaip sakoma, tai lygtai jų tas darbas padarytas, bet čia laikas parodys, žinot, labai sunku atsakyt dabar į šitą klausimą.

 Jūsų nuomone, pats štai tokių burbulų atsiradimas rinkiminės kampanijos metu, pirmieji tiesioginiai merų rinkimai, vis dėlto tai nėra labai gražus dalykas?

 Man kaip asmeniui, iš viso, kaip žmogui, jau nekalbant kaip politikui, tokie dalykai yra labai žemas dalykas. Ir antras dalykas, žmonės , kurie neturi idėjų, neturi  pasiūlymų, dažnai ir dalyvauja tokiuose dalykuose.FM99 sakė premjeras ir Socialdemokratų partijos vadovas Algirdas Butkevičius. Jo bendrapartietis Jurgis Krasnickas Alytaus miesto savivaldybės išplatintame pranešime

Jurgis Krasnickas
Jurgis Krasnickas

spaudai neigia, kad internete išplatintas esą jo pokalbio įrašas apie pavogti planuojamus milijonus yra tikras. Anot pranešimo spaudai, meras rengia kreipimąsi teisėsaugos institucijoms, kad šios išsiaiškintų provokacija vadinamo įrašo rengėjus ir užsakovus.„Aš perpratau mechanizmus, aš manau arba sėsiu, arba užsidirbsiu bent keturis milijonus iš karto“, – teigia balsas įraše, kuriame gausu ir necenzūrinių žodžių. Pranešime cituojamas Jurgis Krasnickas teigia, kad tai „purvina ir negarbinga rinkimų kova“.

Teisėsaugos institucijoms – Alytaus mero J. Krasnicko pareiškimas dėl įrašo socialiniuose tinkluose
Alytaus  miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas šeštadienio vakare kreipėsi į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą dėl socialiniuose tinkluose išplatinto neva jo pokalbio įrašo.Alytaus miesto savivaldybės meras J. Krasnickas pareiškime paprašė nustatyti asmenį ar jų grupę, tyčia ir sąmoningai socialiniuose tinkluose paskleidusius neva jo pokalbio įrašą bei nustatyti tuo suinteresuotus užsakovus minėtą įrašą paskleisti kuo plačiau.„Suprantama, kad kažkas juk turėjo ne tik įkelti minėtą įrašą į Youtube kanalą, bet apie tai informuoti ir žiniasklaidą, kad kuriamas skandalas įgautų pagreitį. Yra ir kitas šio reiškinio aspektas: Lietuvos Respublikos įstatymai aiškai reglamentuoja, kada ir kokioms teisinėms prielaidoms bei aplinkybėms esant, gali būti daromas garso įrašas. Kadangi įrašas, kaip spėju, sulipdytas iš atskirų mano pasakytų žodžių ar sakinių fragmentų, paprašiau, jeigu įmanoma, pagal sumontuoto įrašo foną nustatyti, kokiose vietose ir kokiomis priemonėmis atskiri įrašo epizodai buvo padaryti“, – sakė Alytaus meras.
Jis pabrėžė, kad minėto įrašo pasirodymą viešojoje erdvėje vertina kaip šantažo elementų turinčią provokaciją, nukreiptą ne tik prieš jį, bet ir prieš aukščiausius valstybės asmenis ir teisėsaugos institucijas, siekiant jas sumenkinti, paniekinti, jų atžvilgiu iššaukti neigiamą visuomenės reakciją.„Tai purvina ir negarbinga politinė kova. Ir jeigu daugiau kaip prieš dešimtmetį buvo mojuojama pažymomis prieš platinant garso įrašus, tai dabar pirmiausiai tam pasinaudojama socialiniais tinklais. Bet aš tikiu, kad visuomenė dabar jau gerokai brandesnė ir ją bus nebeįmanoma įtikinti, kad juodas purvas yra baltas sniegas“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės meras J. Krasnickas.

J.Krasnickas Alytaus mero pareigas eina nuo 2012 metų bei kandidatuoja ir kovo 1 dieną vyksiančiuose tiesioginiuose merų rinkimuose.

FM99 inf.

 

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...