Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Miesto Informatorius

Žaneta Abromaitienė: „Matydama vaikų šypsenas, šypsausi pati“

Vasarą Alytaus apskrities vaiko teisių gynėjai organizuoja tęsia susitikimus su Alytaus vaikų dienos centrų lankytojais. Atostogų metu sumažėja vaikų užimtumas, todėl  tėvų ramybei ir vaikų saugumui labai pasitarnauja vaikų dienos centrai ir profesionalus jų personalas. Būtent jie siūlo įvairias saugias veiklas bei ekskursijas vaikų laisvalaikiui.

„Kiekviena vaiko diena turi būti saugi, nepaisant žiema tai ar vasara, tačiau tenka pripažinti, jog vasarą vaikų tyko daugiau pavojų. Todėl vasaros atostogų metu šnekučiuojamės su dienos centrų lankytojais apie saugų elgesį“, – kalbėjo Žaneta Abromaitienė, Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (toliau – VTAS) vedėja.

Alytuje vaikų dienos centrus lanko apie 160 – 170 vaikų.  Per  mokslo metus centrų lankytojams sukuriamos sąlygos ne tik paruošti namų darbus, užsiimti įvairia kūrybine veikla, ugdyti socialinius įgūdžius, žaisti, bet ir pabendrauti apie savo teises su vaiko teisių gynėjais.

Karštą rugpjūčio antradienį išsiruošusių į ekskursiją Alytaus bendruomenės vaikų dienos centro lankytojų laukė malonus siurprizas. Prieš pat ekskursijos pradžią vaiko teisių gynėjai jiems įteikė spalvotų balionų bei įtraukė į malonią diskusiją apie smagią ir saugią vasarą. Vaikai besimėgaudami dalijosi vasaros įspūdžiais ir dar kartą pažadėjo būti atidūs ir tinkamai elgtis bei to paties išmokyti savo mažuosius brolius ir seses.

„Matydama šių vaikų šypsenas, negaliu pati nesišypsoti. Žinau, kad mažieji mus išgirdo ir žino, kokia mums svarbi jų nuomonė. Juk mes visuomet esame pasiruošę jiems padėti“, – po susitikimo su vaikais kalbėjo Ž. Abromaitienė

Kitos naujienos

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 m...

Pavasariop prasideda aplinkos tvarkymo darbai. Gyventojai raginami atkreipti dėmesį, kokiais atve...

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...