Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Zarasuose tęsiasi „Galapagų“ festivalio karštinė, „Milky Chance“ atsipūtę pramogauja

Penktadienio vakarą gausiai apgultoje Zaraso ežero saloje įsisiūbavę „Galapagai 2016“ užtvirtino vieno mėgiamiausių festivalių Lietuvoje titulą. Žmonės toliau būriais plūdo nuo pat šeštadienio ryto. Pagrindiniai antrosios dienos svečiai „Milky Chance“, atvykę savo patogiu dviaukščiu autobusu, nė neketina užsidaryti iki vakaro. Įsilieję į minią jie linksminasi su tūkstančiais savo gerbėjų.

IMG_3781a

Šiemet kaip reta didelis festivalis „Galapagai 2016“ turi ką pasiūlyti visiems: prie ežero plokšteles suka  didžėjai, žmonės maudosi, šoka, išbando vandens katapultą. Ant kalno, kurį puošia iš medinių palečių sukurtos festivalio pavadinimo raidės, galima įšokti į ledo kubilą ar pasimėgauti dulksna specialioje palapinėje.Barų zonoje festivaliautojams siūlomas pats įvairiausias maistas: nuo vietnamietiškos ar meksikietiškos virtuvės iki mūrinėje krosnyje kepamų picų bei įprastų lietuviškų patiekalų.

IMG_3976a

Pasirodė vokiečiai „Alright Gandi“. Vakarop Slėnio scena dalinsis „Beissoul & Einius“, BA. ir visų labai laukiama žemaičiuojanti reperė Silvana Imam iš Švedijos. Didžiojoje scenoje antrąjį vakarą pasirodys „G&G Sindikatas“, „Garbanotas Bosistas“, „Leon Somov & Jazzu“ ir „Milky Chance“. Pastarieji vidurdienį jau buvo gerai susipažinę su Zaraso ežero sala, aplankę visas scenas. Jų pačių scenai skiriamas ypač didelis dėmesys: vokiečiai iš anksto įspėjo, kad pasiruošimas truks net keturias valandas.

IMG_4076a

Ryškiausios penktadienio vakaro žvaigždės „Gorgon City“ parengė ypač įspūdingą programą, kuriai išskirtinio žavesio suteikė seksualumu tryškusi vokalistė ir jos balsingas kolega. Po pasirodymo užkulisiuose grupė glėbesčiavosi, linksminosi, gėrė šampaną. „Kaip gyvi neatsimename tokio gero šou. Publika buvo nepakartojama! Kaip sakote? Lijo lietus? Nepastebėjome!“ – juokėsi „Gorgon City“, naktį išskubėję atgal į saulėtąją Ibizą, kur reziduoja populiariame klube „Amnesia“.Festivalį po savo pasirodymo gyrė ir britas Shakka, su kolegomis pasipuošęs „Galapagų“ marškinėliais. Užkulisių kambaryje jie pirmą kartą gyvenime paragavo lietuviškos trauktinės. „Ar galiu užsisakyti šito gėrimo namo?“ – klausė Shakka.Ypač populiari šiais metais cirko palapinė, kurioje penktadienį koncertavęs MC Mesijus ir Munpauzen sulaukė tiek gerbėjų, kad palapinę teko uždaryti ir daugiau nieko nebeįleisti. Toks pats sausakimšas naktį buvo „Liverpool“ roko baras. Eilė nusitiesė ir prie tyliosios diskotekos, kuri intrigavo daugelį festivaliautojų.

IMG_3814a

 

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...