Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytuje įvyko Lietuvos vyrų atviro vandensvydžio čempionato pirmojo turo varžybos

Sausio 31 ir vasario 2 ir 4 dienomis Alytaus ASRC baseine vyko 2024 m. Lietuvos vyrų atviro vandensvydžio čempionato pirmojo turo varžybos. 

Čempionato pirmame ir antrame ture ratų sistema varžosi šešios komandos, iš kurių trys komandos pateks į finalinį trečiąjį turą kuriame jau keturios stipriausios  komandos rungsis dėl čempionato apdovanojimų. Elektrėnų „Žaibo“ vandensvydininkai, kaip praeitų metų čempionato nugalėtojai į finalinį turą pateko be konkurencijos.
Pirmame ture visos komandos sužaidė po penkerias rungtynes. Turo nugalėtojais, nugalėjusi visus varžovus tapo Kauno plaukimo mokyklos komanda, antri Vilniaus vandensvydžio klubo „Delfinas“ sportininkai, trečioje vietoje Alytaus „Dzūkijos vandenio“ – ASRC komanda nugalėjusi Vilniaus  „Vilnius 2“ komandą, Rygos “Sharks“ ir Klaipėdos „Baltijos“ klubų vandensvydininkus bei pralaimėjusi Kauno PM ir Vilniaus „Delfino“ komandoms. Alytiškiai po šio turo kovų realiai pretenduoja Kovoti finaliniame ture dėl čempionato apdovanojimų. Antras čempionato turas vyks balandžio 25-28 dienomis, o finalinis Gegužės 23-26 dienomis.

Alytaus „Dzūkijos vandenio“-ASRC komanda po pirmojo turo kovų.

Parašykite komentarą

Užpildykite laukelį

Kitos naujienos

Pavasariop prasideda aplinkos tvarkymo darbai. Gyventojai raginami atkreipti dėmesį, kokiais atve...

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) teigiant, kad buitiniai vartotojai ir mažos įm...