Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Apie mus

Radijo stotis „FM99“ pirmą kartą į klausytojus kreipėsi 1993 metų sausio 6 dieną Alytuje. Savo veiklą pradėjusi kaip miesto radijas, dabar tai vienintelė regioninė radijo stotis Pietų Lietuvoje, transliuojanti savo programą iš Alytaus FM 99.0 MHz ir UTB 70.04 MHz, Druskininkuose 97.2 MHz dažniu.

„FM99“ girdima Alytuje, Druskininkuose, Marijampolėje, Birštone, Varėnoje, Lazdijuose, Garliavoje, Prienuose, Veisiejuose, Simne, Jiezne, Kalvarijoje ir kitur, o internetu – visoje šalyje ir pasaulyje. Programa skirta įvairaus amžiaus, pomėgių bei interesų klausytojams.

Įvairiu paros metu pateikiama operatyvi regiono, šalies ir pasaulio informacija žinių laidose, specialiųjų tarnybų pranešimuose. „FM99“ eteryje – kokybiškos ir informatyvios autorinės laidos politikos, kultūros, sporto temomis, o transliuojama muzika neįspausta į siauro formato rėmus. Ne tik karščiausios muzikos naujienos, bet ir rokas, bliuzas, džiazas, kokybiška šiuolaikinė elektroninė muzika visuomet skamba „FM99“ eteryje ištikimiausiems gerbėjams!

Radijo stotis „FM99“ stengiasi būti šalia savo klausytojų darbe ir namuose, pateikti reikalingiausią informaciją ir praskaidrinti kasdienius rūpesčius. Radijo eteryje kiekvieną savaitę daugybė specialių projektų, pokalbių įvairiausiomis temomis su įdomiais žmonėmis.

Radijo stotis „FM99“:

  • Radijo stotis turi pastovią auditorija, transliuojamos programos populiarumas nuolatos auga
  • „FM99“ – unikalus projektas Pietų Lietuvos žiniasklaidos istorijoje
  • Mėgstama muzika, atpažįstama iš pirmųjų natų
  • Muzika, kuri vienija ir jungia
  • Populiarios ir mėgstamos radijo laidos, kuriose dalyvauja puikiai žinomi Lietuvos visuomenės veikėjai
  • Pati aktualiausia, įdomiausia ir operatyvi informacija
  • Dinamiški ir įtraukiantys eterio žaidimai

Redakcijos politika

Privatumo politika

Show Transparency Report