Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

UAB „Alytaus radijas“ radijo stoties FM99 privatumo politika

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS EUROPOS NAUDOTOJAMS.

Norėtume įsitikinti, kad esate visiškai susipažinę su visomis savo duomenų apsaugos teisėmis. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Prieigos teisė – Jūs turite teisę prašyti mūsų įmonės pateikti jūsų asmens duomenų kopijas. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.

Teisė į ištaisymą – Jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė ištaisytų bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti mūsų įmonės užpildyti informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė ištrinti – Jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis ištrintų jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis apribotų jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – Jūs turite teisę nesutikti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis tvarkytų jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkeliamumą – Jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis perduotų mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateiksite užklausą, mes turėsime per vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis mūsų el. paštu: [email protected].

Skambinkite mums: +37031577711

Arba parašykite mums: [email protected]

VERSLAS.

Ši privatumo politika taikoma tarp jūsų ir šios organizacijos:

Įmonės pavadinimas: UAB „Alytaus radijas“

Adresas: Pulko g. 48, Alytus, LT62131 Telefonas: +37031577711

El. paštas: [email protected]

Interneto svetainė.

Svetainės URL: https://fm99.lt

Svetainės pavadinimas: FM99BENDRASIS DUOMENŲ APSAUGOS REGLAMENTAS (BDAR)

Mes esame jūsų informacijos duomenų valdytojas.

UAB „Alytaus radijas“ Šioje privatumo politikoje aprašytos asmeninės informacijos rinkimo ir naudojimo teisinis pagrindas priklauso nuo mūsų renkamos asmeninės informacijos ir konkretaus konteksto, kuriame mes renkame informaciją:

 • UAB „Alytaus radijas“ turi vykdyti sutartį su jumis
 • Jūs suteikėte UAB „Alytaus radijas“ leidimą tai padaryti
 • Jūsų asmeninės informacijos tvarkymas yra teisėtas UAB „Alytaus radijas“ interesas
 • UAB „Alytaus radijas“ turi atitikti įstatymus

UAB „Alytaus radijas“ saugos jūsų asmeninę informaciją tik tiek laiko, kiek būtina šioje privatumo politikoje nustatytiems tikslams. Mes saugosime ir naudosime jūsų informaciją tiek, kiek tai būtina siekiant laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, spręsti ginčus ir vykdyti mūsų politiką.

Jei esate Europos ekonominės erdvės (EEE) gyventojas, turite tam tikras duomenų apsaugos teises. Jei norite būti informuoti, kokią asmeninę informaciją apie jus turime, ir jei norite, kad ji būtų pašalinta iš mūsų sistemų, susisiekite su mumis.

Tam tikromis aplinkybėmis turite šias duomenų apsaugos teises:

SURINKTA ASMENINĖ INFORMACIJA.

Per pastaruosius 12 mėnesių mes surinkome arba ketinome surinkti:

Mes renkame šią asmeninę informaciją:

Geografinės padėties duomenys. Fizinė vieta arba judėjimas. Pavyzdžiui, miestas, valstija, šalis ir pašto kodas, susietas su jūsų IP adresu arba gautas naudojant „Wi-Fi” trianguliaciją; ir, leidus jūsų mobiliojo įrenginio nustatymuose, ir tikslią geografinės padėties informaciją iš GPS pagrįstų funkcijų jūsų mobiliuosiuose įrenginiuose.

Toliau vadinama „Asmenine informacija„.

MŪSŲ RENKAMOS INFORMACIJOS ŠALTINIAI.

Svetainės naudojimas. Mes renkame tam tikrą informaciją iš jūsų veiklos mūsų svetainėje, pradedant nuo to, kai pirmą kartą atvykstate, ir pasiekiant ją elektroniniame įrenginyje. Galime rinkti jūsų IP adresą, įrenginio ID, reklamos identifikatorius, naršyklės tipą, operacinę sistemą, interneto paslaugų teikėją, aplankytus puslapius (įskaitant paspaudimus ir trukmę) ir kitą susijusią žurnalo informaciją. Mobiliųjų telefonų atveju galime rinkti jūsų įrenginio GPS signalą ar kitą informaciją apie netoliese esančius „Wi-Fi” prieigos taškus ir mobiliojo ryšio bokštus.

Vartotojo profilio arba paskyros kūrimas. Mes galime rinkti informaciją tiesiogiai iš jūsų arba agento, įgalioto veikti jūsų vardu. Pavyzdžiui, jei jūs arba kas nors, veikiantis jūsų vardu, pateikia savo vardą ir el. pašto adresą, kad sukurtų profilį arba abonementą. Mes taip pat renkame informaciją netiesiogiai iš jūsų ar jūsų įgalioto atstovo. Tai galima padaryti per informaciją, kurią renkame iš jūsų teikdami turinį, produktus ar paslaugas.

SLAPUKŲ POLITIKA.

Šiuo metu mūsų svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų jums geriausią įmanomą patirtį. Mes, be savo paslaugų teikėjų, filialų, agentų, reklamuotojų ar kitų šalių, susijusių su svetaine, galime įvairiais tikslais diegti slapukus, žiniatinklio indikatorius, vietinius bendrinamus objektus ir kitas stebėjimo technologijas. Tai turi būti skirta verslo reikmėms, rinkodaros tikslais, sukčiavimo prevencijai ir pagalbai kasdienėje svetainės veikloje.

a) „Slapukai” apibrėžti. Slapukai veikia kaip duomenys, perduodami tarp vartotojo interneto naršyklės ir svetainės ar programos. Jie saugomi jūsų įrenginyje, kad padėtų sekti jų interesų sritis, suteikti geriausią įmanomą patirtį ir tinkinti turinį, produktus, paslaugas, pasiūlymus ir reklamas, teikiamas svetainėje. Dauguma interneto naršyklių prisitaiko prie jūsų naršyklės nustatymų, kad atmestų arba ištrintų slapukus, tačiau tai gali pabloginti mūsų internetinių paslaugų naudojimo patirtį.

b) 1 pikselių vaizdai. Aiškūs GIF, pikselių žymos arba žiniatinklio indikatoriai, kurie paprastai yra 1 pikselis, yra skaidrūs vaizdai, esantys tinklalapyje, el. laiške ar kitame stebimame šaltinyje, ir gali būti naudojami mūsų svetainėje kartu su bet kokia kita mūsų siūloma komunikacija. Jie dažnai naudojami ryšium su jums teikiamomis reklamomis, su kuriomis bendraujama mūsų svetainėje ar kitoje internetinėje paslaugoje ir kuriomis dalijamasi su mumis. Šio tipo stebėjimas specialiai skirtas atpažinti naudotojus, įvertinti srauto modelius ir įvertinti svetainės ar kampanijos įtraukimą.

c) „Flash” slapukai. Vietiniai bendrinami objektai, kartais vadinami „flash” slapukais, gali būti saugomi jūsų įrenginyje naudojant medijos leistuvą ar kitą programinę įrangą. „Flash” slapukai savo veikimu yra panašūs į slapukus, tačiau jūsų naršyklėje gali būti valdomi tokiu pačiu būdu.

d) Pirmoji (1-oji) šalis ir trečioji (3-ioji) Slapukai. Pirmosios (1) šalies slapukus saugo domenas (svetainė), kuriame lankotės tiesiogiai. Jie leidžia mums rinkti analizės duomenis, prisiminti pageidaujamus nustatymus (pvz., kalbą, valiutą ir kt.) ir atlikti susijusias funkcijas. Trečiosios (3-iosios) šalies slapukus kuria kiti domenai nei tie, kuriuose lankotės tiesiogiai, todėl jie vadinami „trečiąja (3-iąja) šalimi”. Jie gali būti naudojami kryžminiam stebėjimui, pakartotiniam taikymui ir skelbimų teikimui.

e) Būtinieji slapukai. Tokie slapukai yra techniškai būtini, kad būtų užtikrintas svetainės funkcionalumas. Jie veikia kaip pagrindinė atminties forma, naudojama vartotojo pasirinktoms nuostatoms saugoti tam tikroje svetainėje ar programoje. Jie yra būtini naršymo funkcijoms ir vartotojai negali jų išjungti. Pavyzdžiui, esminis slapukas gali būti naudojamas norint atpažinti, kad ankstesniam naudotojui nereikia prisijungti kiekvieną kartą, kai jis apsilanko naujame puslapyje tos pačios sesijos metu.

f) Našumo ir funkcijų slapukai. Tokie slapukai naudojami siekiant pagerinti svetainės veikimą ir funkcionalumą, tačiau nėra būtini jos naudojimui. Tačiau be šių slapukų tam tikros funkcijos (pvz., vaizdo įrašai) gali tapti nepasiekiamos.

g) Reklaminiai slapukai. Tokie slapukai naudojami siekiant tinkinti vartotojo skelbimų patirtį svetainėje. Naudojant duomenis, surinktus iš slapukų, tai gali neleisti tam pačiam skelbimui pasirodyti kelis kartus per tą patį seansą arba tai nesuteikia malonios patirties. Reklaminiai slapukai gali būti naudojami siekiant aptarnauti naudotoją, teikiantį susijusias paslaugas, produktus ar pasiūlymus, kuriais jis galbūt domėjosi savo ankstesnėje naudotojo istorijoje.

Slapuko pavadinimasSlapuko paskirtisSukūrimo momentasGaliojimo laikas
popfNaujienlaiškio prenumeratos iššokantis pranešimasSvetainės įjungimo metu1 mėnesis
_ga_*„Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad saugotų ir skaičiuotų puslapio peržiūras.Svetainės įjungimo metu1 metai
_ga„Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad skaičiuotų lankytojų, seansų ir kampanijos duomenis bei stebėtų svetainės naudojimą svetainės analizės ataskaitoje. Slapukas išsaugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą skaičių unikaliems lankytojams atpažinti.Svetainės įjungimo metu1 metai
_gid„Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad saugotų informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, kartu sukuriant analitinę svetainės našumo ataskaitą. Kai kurie surinkti duomenys apima lankytojų skaičių, jų šaltinį ir puslapius, kuriuos jie lanko anonimiškai.Svetainės įjungimo metu1 diena
_gat_gtag_UA_*„Google Analytics“ nustato šį slapuką, kad išsaugotų unikalų vartotojo ID.Svetainės įjungimo metu1 minutė
cookie_notice_acceptedSlapukų sutikimo pranešimasSlapukų sutikimo metu1 mėnesis

Galite nustatyti savo naršyklę nepriimti slapukų, o aukščiau pateikta svetainė nurodo, kaip pašalinti slapukus iš naršyklės. Tačiau kai kuriais atvejais kai kurios mūsų svetainės funkcijos gali neveikti.

REKLAMOS.

Mūsų svetainėje yra skelbimų. Reklamas galite matyti naudodamiesi mūsų svetaine. Šios reklamos gali būti skirtos 1) mūsų pačių produktams, paslaugoms, pasiūlymams ir turiniui 2) per 3-iosios šalies reklamos tinklus arba 3) partnerių programoms, ar susijusioms paslaugoms. Jums pateiktuose skelbimuose gali būti naudojama jūsų asmeninė informacija ir galima susisiekti su jumis kitais kanalais, nepriklausančiais svetainei, pvz., telefonu, el. paštu ir paštu. Mes neatskleidžiame jūsų asmeninės informacijos 3-iosios šalies reklamuotojams, išskyrus atvejus, kai tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, ir reikalaujame, kad tokie 3-iosios šalies reklamuotojai, rinkdami informaciją iš jūsų, laikytųsi tokių galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, kad perduotų mums tokią informaciją.

KAIP MES NAUDOJAME ASMENINĘ INFORMACIJĄ.

Mes galime naudoti arba atskleisti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:

 • Aukos. Teikti produktus, paslaugas ir pasiūlymus, kurie teikia geriausiai atitinkančius skelbimus.
 • Įspėjimus. Norėdami teikti el. pašto įspėjimus ir kitus pranešimus, susijusius su mūsų produktais, paslaugomis ir pasiūlymais, kurie gali būti įdomūs arba kuriuos jūs užsiregistravote gauti.
 • Atsiliepimus. Norėdami gauti atsiliepimų apie svetainės patobulinimus ir apskritai suteikti geresnę patirtį.
 • Bandymai. Vartotojų elgsenos svetainėje testavimui, tyrimams ir analizei.
 • Saugumas. Norėdami aptikti saugos incidentus, patikrinti naudotojus žmones ir išvengti kenkėjiškos, apgaulingos, apgaulingos ar neteisėtos veiklos.
 • Teisėsaugos. Atsakyti į teisėsaugos institucijų užklausas, kaip reikalaujama pagal galiojančius įstatymus, teismo įsakymą ar vyriausybės reglamentus.
 • Paskirtį. Kaip aprašyta numatytam tikslui renkant jūsų asmeninę informaciją.
 • Vertinimas. Norėdami įvertinti ar vykdyti mūsų turto, kuriame jūsų asmeninė informacija tampa tokio pardavimo dalimi, susijungimą, pardavimą, apribojimą, reorganizavimą, likvidavimą ar visišką pardavimą.

Laikui bėgant jūsų asmeninės informacijos naudojimas gali keistis, o kai tokie pakeitimai įvyks, mes atitinkamai atnaujinsime šią privatumo politiką.

DALIJIMASIS ASMENINE INFORMACIJA.

Mes atskleidžiame jūsų asmeninę informaciją 3-ioms šalims verslo tikslais. Bendrosios 3-iųjų šalių kategorijos, su kuriomis dalijamės, yra šios:

 • Mūsų 3-iosios šalies paslaugų teikėjai, kurie be jų paslaugų mūsų svetainė negalėtų veikti dabartiniu būdu;
 • susijusioms svetainėms ir įmonėms, siekiant, kad jums ir mūsų naudotojams būtų teikiamos patobulintos paslaugos, produktai ir pasiūlymai;
 • Kitos įmonės, filialų partneriai ir 3-iosios šalys, kurios padeda mums reklamuoti produktus, paslaugas ir pasiūlymus jums, kitiems naudotojams ir potencialiems naujiems klientams;
 • Trečioji (3-ioji) šalis, kuriai jūs arba jūsų vardu įgaliotas atstovas įgaliojo mus atskleisti jūsų Asmeninę informaciją;
 • trečiosios (3-iosios) šalys ar filialai, susiję su korporatyviniu sandoriu, pvz., mūsų finansų įstaigos ar susijusio verslo pardavimu, konsolidavimu ar susijungimu; ir;
 • Kitos trečiosios (3-iosios) šalys, siekdamos laikytis teisinių reikalavimų arba atskleisti asmeninę informaciją valdžios institucijoms pagal teisinės valstybės principą.

Per pastaruosius 12 mėnesių pripažįstama, kad mes atskleidėme pirmiau minėtas asmeninės informacijos kategorijas verslo tikslais.

TEISĖ IR PASIRINKIMAI.

Šiame skyriuje aprašomos jūsų teisės ir pasirinkimai, susiję su tuo, kaip mes renkame, bendriname, naudojame ir saugome jūsų asmeninę informaciją, kaip naudotis šiomis teisėmis, taip pat jūsų teisių ir pasirinkimų apribojimai ir išimtys.

a) Išimtys. Šiame skyriuje nurodytos teisės ir pasirinkimai jums netaikomi, jei renkama informacija yra:

 • apibendrinta informacija vartotojams;
 • neidentifikuota asmeninė informacija; ir
 • Viešai prieinama informacija.

b) Prieiga prie informacijos. Jei pirmiau nurodytos išimtys netaikomos ir jūs nepateikėte šio prašymo daugiau nei du kartus per 12 mėnesių laikotarpį, turite teisę reikalauti, kad mes atskleistume jums tam tikrą informaciją apie tai, kaip mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją per pastaruosius 12 mėnesių nuo jūsų prašymo gavimo dienos. Gavę ir patvirtinę jūsų prašymą jūsų vardu, atskleisime jį jums arba jūsų atstovui:

 • Mūsų renkamos asmeninės informacijos kategorijas;
 • Mūsų renkamos asmeninės informacijos šaltinių kategorijos;
 • Mūsų verslo ar komerciniais tikslais renkant ar parduodant tokią Asmeninę informaciją;
 • Trečiųjų šalių, kurioms pardavėme ar atskleidėme asmeninės informacijos kategoriją verslo ar komerciniais tikslais, kategorijos;
 • Verslo ar komerciniais tikslais, kuriais mes pardavėme ar atskleidėme asmeninės informacijos kategoriją; ir
 • Konkrečios asmeninės informacijos dalys, kurias surinkome apie jus tokia forma, kurią galite pasiimti su savimi (taip pat vadinama „Duomenų perkeliamumo užklausa„).

c) Ištrynimo (ištrynimo) prašymo teisės. Jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištrintume bet kokią jūsų asmeninę informaciją, kurią renkame iš jūsų ir saugome, atsižvelgiant į tam tikras išimtis. Gavę ir patvirtinę jūsų prašymą, ištrinsime ir nurodysime savo paslaugų teikėjams ištrinti jūsų asmeninę informaciją iš savo įrašų, nebent būtų taikoma išimtis. Mes galime atmesti jūsų prašymą ištrinti, jei asmeninės informacijos saugojimas yra būtinas, kad mes ar mūsų paslaugų teikėjai galėtų:

 • Užbaigti operaciją, kuriai mes surinkome Asmeninę informaciją, pateikti jūsų prašomą prekę ar paslaugą, imtis pagrįstai numatytų veiksmų, susijusių su mūsų nuolatiniais verslo santykiais su jumis, arba kitaip vykdyti mūsų sutartį su jumis;
 • Aptikti saugumo incidentus, apsaugoti nuo kenkėjiškos, apgaulingos, apgaulingos ar neteisėtos veiklos; arba patraukti asmenis baudžiamojon atsakomybėn už tokią veiklą;
 • Derinkite, kad nustatytumėte ir ištaisytumėte klaidas, kurios kenkia esamoms numatytoms funkcijoms; -Naudotis žodžio laisve arba kita įstatymų numatyta teise;
 • Viešojo intereso labui vykdyti viešus arba recenzuojamus mokslinius, istorinius ar statistinius tyrimus, kurie:

laikosi visų kitų galiojančių etikos ir privatumo įstatymų, kai įmonės ištrina Asmenį:

 • Nustatyti skirtingas prekių, paslaugų ir pasiūlymų kainas ar tarifus, įskaitant nuolaidų ar kitų lengvatų suteikimą, baudų skyrimą; arba
 • Suteikti jums skirtingą prekių ar paslaugų kokybės lygį.

PAKEITIMAI IR PATAISYMAI.

Mes pasiliekame teisę keisti šią Privatumo politiką savo nuožiūra ir bet kuriuo metu. Kai atliekame šios Privatumo politikos pakeitimus, mes sutinkame jus informuoti el. paštu ar kitais pageidaujamais komunikacijos būdais.

SUSIEJIMAS SU 3-IOSIOMIS ŠALIMIS.

Galime pateikti nuorodas į 3-iosios šalies šaltinius, pvz., svetaines, programas, turinį ar programinę įrangą („3-iosios šalys”). Kai naudojate nuorodą internete, kad aplankytumėte 3-ias šalis, jums bus taikoma jų privatumo politika ir taikomų įstatymų jurisdikcija. Rekomenduojama susipažinti su jo sąlygomis ir atskleidimu, susijusiu su jūsų asmenine informacija. Mes neatsakome už jūsų asmeninės informacijos tvarkymą, kai naudojatės, pasiekiate ar lankotės 3-iose šalyse.

SAUGUMAS IR APSAUGA.

Mes naudojame pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines apsaugos priemones, atitinkančias federalinius standartus, kad apsaugotume ir apribotume prieigą prie asmeninės informacijos. Tai apima prietaisų apsaugos priemones, naudojamas pagal pramonės standartus.

Jūs suprantate, kad asmeninė informacija, kurią mums pateikiate elektroniniu būdu, gali būti nesaugi, kai ji perduodama mums. Tiksliau, rekomenduojame nenaudoti nesaugių ar viešų kanalų neskelbtinai ar konfidencialiai informacijai perduoti.

LIESTIS.

Jei turite klausimų ar komentarų apie šią privatumo politiką, būdus, kuriais mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją, jūsų pasirinkimus ar jūsų teises, susijusias su tokiu naudojimu, arba norite pasinaudoti savo teisėmis, nedvejodami susisiekite su mumis naudodamiesi šioje privatumo politikoje nurodytais duomenimis.

DUOMENŲ APSAUGOS POLITIKA