Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

21 turas taškų DFK „Dainavai“ neatnešė

Optibet A lygos“ 21 turo rungtynėse su turnyrinės lentelės kaimynais Gargždų „Banga“ dainaviečiams savo taškų kraičio papildyti nepavyko – susitikimas baigėsi 0:1 (0:0) svečių pergale.

Pirmas susitikimo kėlinys vyko ramiai ir pavojingesnių progų nei šeimininkams, nei svečiams sukurti nepavyko.

Antrame kėlinyje dainaviečiai aktyviau pradėjo žaisti puolime. 65 susitikimo minutę pavojingai galvą kamuolį smūgiavo Denysas Taraduda, bet varžovų vartininkas sureagavęs nukreipė kamuolį virš vartų.

77 susitikimo minutę „Dainavos“ futbolininkai kėlė dar vieną kampinį, bet varžovai gynyboje neklydo. Tiesa, atmuštą kamuolį iš toli į vartus pasiųsti dar bandė Artem Radčenko, bet jo smūgis tikslo nepasiekė.

Pasibaigus pagrindiniam susitikimo laikui teisėjas pridėjo 4 minutes. Jau baigiant ištiksėti pridėtam laikui gargždiškiai uždirbo galimybę kelti dar vieną kampinį, kurio metu kamuolį į šeimininkų vartus galva pasiuntė Ričardas Šveikauskas.

Iškovota svečių pergalė dainaviečius nustūmė į septintą turnyrinės lentelės vietą. Sugrįžti į pergalių kelią DFK „Dainava“ turės galimybę liepos 16 dieną, kai LFF stadione susitiks su Vilniaus „Riterių“ komanda.