Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

23 turą DFK „Dainava“ sužaidė lygiosiomis

„Optibet A lygos“ 23 turo susitikimas tarp Alytaus DFK „Dainavos“ ir „Kauno Žalgirio“ susirinkusiems žiūrovams į Alytaus miesto stadioną padovanojo daug emocijų. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova baigėsi lygiosiomis – 1:1 (0:0).

Nors pirmas kėlinys ir baigėsi be įvarčių, tačiau darbo netrūko abiejų komandų vartininkams. 25 susitikimo minutę tolimą Artemo Radčenko atliktą smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Besibaigiant pirmam kėliniui A. Radčenko atliko dar vieną tolimą smūgį, bet varžovai gynyboje neklydo ir komandos į pertrauką žengė rezultatui esant 0:0.

Po pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. 57 minutę puikų smūgį po perdavimo atliko Artiom Baftalovskij, bet varžovų vartininkas neklydo ir smūgį atrėmė. Po kelių minučių pelnyti įvartį galimybę turėjo Matheuso Araujo, bet ir šiame epizode varžovų vartininkas žaidė be klaidų.

68 susitikimo minutę atlikdamas tolimą smūgį varžovų vartininko budrumą patikrino kitas dainavietis – Ode Abdullahi.

83 rungtynių minutę „Dainavos“ puolimas buvo vainikuotas įvarčiu. Po tikslaus Chibuike Nwosu perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Stanislavas Sorokinas.

Prie pagrindinių rungtynių laiko teisėjui pridėjus keturias minutes, per šeštąją pridėto laiko minutę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai rezultatą po pakelto kampinio išlygino ir komandos išsiskyrė pasidalinusios po tašką.

Po 23 turų „Dainavos“ komanda turi 26 taškus bei rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitas rungtynes „Dainava“ taip pat žais namuose. Liepos 28 dieną palaikomi savų sirgalių alytiškiai priims Šiaulių „Šiaulius“. Susitikimo pradžia 19 val..