Klausyti gyvai

16:15 - 17:00

Gyvas miestas

„7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai” jau kitą savaitgalį!

Lietuvos automobilių ralio čempionato trečiasis etapas dalyvius pakvies į Lazdijų rajoną. Čia birželio 30 – liepos 1 dienomis įvyks „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“ varžybos, kurias organizuoja „Marimotors Racing“.

Kaip teigia vienas iš „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“ organizatorių Ronaldas Rutkauskas, dar prieš penkerius metus su komanda „Marimotors Racing“ sumanius rengti C lygos Mini ralio etapą jiems kilo idėja – Mini ralį nuo asfalto perkelti ant žvyro. Tokia mintis iškart sulaukė sėkmės ir tapo pavyzdžiu kitiems organizatoriams. Šiuo metu visi Mini ralio čempionato etapai jau vyksta žvyrkeliais ir nebėra slalomų automobilių stovėjimo aikštelėse rinkinys. Būtent varžybos ant žvyro C lygos dalyviams tapo puikiu tramplinu į plačiuosius Lietuvos ralio vandenis – B ir A lygas.

„Viskas, ką anksčiau Mini ralis turėjo bendro su raliu, tai buvo kelio knyga, laiko kontrolė ir tai, kad ekipaže buvo važiuojama dviese. Tai tiko mėgėjiškam lygiui, bet mes nusprendėme pakelti kartelę – „sukonstruoti“ ralį ant žvyro, kur reikia esminio ralio disciplinos dalyko – stenogramos. Jei prieš penkerius metus į tokią mūsų pasiūlytą avantiūrą kai kas žiūrėjo sukiodamas pirštą prie smilkinio, tai dabar Mini ralis ant asfalto net negali vykti. Džiugu, kad kiti organizatoriai irgi pasekė mūsų pėdomis, todėl pradėjo veikti tas C, B ir A ralio lygų piltuvėlis. Matome labai daug sportininkų, kurie pas mus pradėjo nuo Mini ralio ir dabar važiuoja ne tik ralio sprinto, bet jau ir A lygos varžybose“, – sakė Ronaldas Rutkauskas.

Pačiau pokalbyje su ralio organizatoriais Ronaldu Rutkausku ir Tadu Zdanavičiumi.

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...