Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

„999 sekundės su Alytaus miesto meru“ – meras V. Grigaravičius atsakinėjo į miestiečiams rūpimus klausimus

„FM99” studijoje viešėjo Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Laidoje meras atsakinėjo į miestiečiams rūpimus klausimus. Klausykite pokalbio.

Daug gyventojų klausimų sulaukta apie šaligatvių, gatvių tvarkymą, vaikų aikštelių įrengimą. Mero klausta, kada bus sutvarkyta automobilių aikštelė prie nugriautosios senosios autobusų stoties. Mero teigimu „visas sklypas priklauso privačiam verslui ir jie turi spręsti, ką su ta vieta daryti. O šalia bus padaryta automobilių stovėjimo aikštelė“.

Gyventojai taip pat domėjosi ar Alytuje bus įrengtas japoniškas sodas. Vytautas Grigaravičius sakė, jog „minčių įkurti sodą yra. Kol kas vyksta paruošiamieji darbai, kuriuose dalyvauja ir Japonijos ambasadorius. Tikimasi, jog ateityje toks sodas galėtų papuošti ir Alytaus miestą“.

meras atsakinėjo į miestiečiams rūpimus klausimus
Meras Vytautas Grigaravičius atsakinėjo į miestiečiams rūpimus klausimus (Nuotr. „FM99“ )

Miestelėnai Alytaus miesto savivaldybės mero taip pat klausė ar buvo įvykdytas pirkimas pripučiamai žaidimų aikštelei Dailidės ežere. „pirkimo buvo atsisakyta, nes projektas per brangus. Pats įrenginys būtų kainavęs per 100 tūkst eur.“ – sakė V. Grigaravičius.

Vytautas Grigaravičius pasidžiaugė pirmą kartą miesto istorijoje organizuojamu Alytaus ekonomikos forumu. Jis suburs miesto vadovus, verslo profesionalus, institucijų vadovus šiuolaikiško ir modernaus miesto kūrimui ir plėtrai. Forumo metu bus pristatyta pirmoji Lietuvoje Ekonomikos ir verslo akademija, apjungianti aukštojo mokslo ir bendrojo lavinimo programas. Akademija siekiama suteikti geriausią ekonomikos ir verslo švietimo kokybę Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose. Ši akademija steigiama Alytaus Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazijoje, bendradarbiaujant su Mykolo Romerio universitetu. Jos iniciatoriai ir steigėjai alytiškiai Povilas Labukas ir Karolis Navickas.

Kitos naujienos

Darbo partija antradienį iš savo gretų pašalino Druskininkų politiką, įtariamą disponavimu narkotikais.

Po penkių metų pertraukos į Lietuvos rankinio federacijos finalo ketvertą grįžta Alytaus "Varsos ...

Alytaus „Dainava“ pasirašė sutartį su 28 metų saugu iš Ukrainos Artiomu Radčenka. Tiesa, žaidėjas...

Lietuvai skirti 62 balai iš 100 galimų. Ji 33-ia pasaulyje ir užima 12 vietą tarp Europos Sąjungos valsty...