Klausyti gyvai

13:35 - 15:00

Ši diena muzikos istorijoje

A. Prichožaj: „Gyvenime vadovaujasi posakiu: „Prie nieko neprisirišk ir viską išmok paleisti laiku“

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius už ilgametį, sėkmingą darbą  padėkojo į užtarnautą poilsį išeinančiai „Drevinuko“ mokyklos-darželio direktorei Angelei Prichožaj. Jis direktorei įteikė Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės pasirašytą padėkos raštą, už  ilgametį, nuoširdų ir kūrybingą vadybinį darbą ir palinkėjo sėkmės tolimesniame gyvenime.

A. Prichožaj: „Gyvenime vadovaujasi posakiu: „Prie nieko neprisirišk ir viską išmok paleisti laiku“ (AMS nuotr.)

36-erius metus Drevinuko“ mokyklai-darželiui vadovavusi A.Prichožaj teigė, jog labai džiaugiasi  šauniu įstaigos kolektyvu, puikiais pedagogais, kurie garsina Alytaus miesto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. „Džiaugiuosi, čia dirbančiais puikiais specialistais, puikia ir draugiška atmosfera. Tokie žmonės, kaip Jonas Gaižauskas, Ieva Ivanauskienė ir Aušra Saulevičiūtė  suvienijo mūsų kolektyvą,“ – kolektyvo darna ir darbuotojais džiaugėsi A. Prichožaj.

A.  Prichožaj neslėpė, kad vakar mokyklos-darželio kolektyvo surengta atsisveikinimo šventė  ją  labai sujaudino, tačiau prie ko nors labai prisirišti direktorė nėra linkusi: „Gyvenime vadovaujasi posakiu: „Prie nieko neprisirišk ir viską išmok paleisti laiku“.

Paklausta  kuo užsiims išėjusi į užtarnautą poilsį, A. Prichožaj sakė, kad jeigu tik finansinė padėtis leis, daugiausiai laiko skirs kelionėms. „Labai norėčiau pamatyti pasaulį,“ – neslėpė ne vieną dešimtmetį švietimo srityje dirbusi Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio direktorė A. Prichožaj.

Kitos naujienos

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) patirtis, kuriant ir plėtojant regioninę atliekų tvar...

Kas yra dzūkas, kuo ypatinga Dzūkija, kas lėmė čia įsikūrusių žmonių gyvenimo būdą, f...

Gegužės 20-21 dienomis startuoja Drive-in seansai Alytuje, Alytaus dainų slėnio aikštelėje. 

Pradedant Ulonų – Santaikos gatvės  ketvirtojo etapo rekonstrukcijos darbus, Alytaus miesto savi...