Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

AKKC direktoriaus konkursą laimėjo chormeisterė Klaudija Aleksandravičiūtė

 

Alytaus miesto savivaldybėje vyko konkursas Alytaus kultūros ir komunikacijos centro direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvavo 5 pretendentai. Konkursą laimėjo Alytaus kultūros ir komunikacijos centro kamerinio choro „Varsa“ chormeisterė Klaudija Aleksandravičiūtė.

Konkursą laimėjo Alytaus kultūros ir komunikacijos centro kamerinio choro „Varsa“ chormeisterė Klaudija Aleksandravičiūtė (AMS nuotr.)

Alytaus kultūros ir komunikacijos centre dirba 32 darbuotojai, 24 iš jų yra kultūros darbuotojai. Administracijoje dirba 7 darbuotojai: direktorius, vyr. finansininkas, kultūros projektų vadovas, renginių vadybininkas-organizatorius, projektų koordinatorius, administratorius, ūkio skyriaus vedėjas.

Šis konkursas organizuotas jau antrąjį kartą. 2017 metų lapkritį direktoriaus konkursą laimėjo Eglė Patinskaitė-Žiuraitienė, tačiau konkursas buvo apskųstas. O po kilusio skandalo praėjusių metų vasarą iš AKKC direktoriaus pareigų pasitraukė Vidas Simanauskas. Tuomet nustatyta įvairių pažeidimų, organizuojant savivaldybei priklausančios įmonės veiklą.

 

 

Kitos naujienos

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...