Klausyti gyvai

16:15 - 17:00

Gyvas miestas

Alytaus „Alkesta“ sėkmingai integravosi į „Fegda grupę“ ir metus užbaigė pelningai

Didžiausia Alytaus susisiekimo infrastruktūros įmonė „Alkesta“ sėkmingai atsitiesia po patirtų sunkumų ir praėjusius metus jau užbaigė dirbdama pelningai. Alytaus miesto teatre surengtoje įmonių grupės metinėje konferencijoje apie tai pranešė „Fegda grupės“ generalinis direktorius Gediminas Gribulis.

Metinė konferencija yra didžiausias susisiekimo infrastruktūros grupės „Fegda grupė“ metinis renginys, į kurį susirenka visų grupei priklausančių įmonių darbuotojai. Po to, kai pernai gegužę „Fegda grupė“ įsigijo restruktūrizuojamos Alytaus bendrovės „Alkesta“ kontrolinį akcijų paketą ir sunkumų patirianti įmonė pradėjo integraciją į įmonių grupės sudėtį, šių metų „Fegda grupės“ metinę konferenciją nuspręsta surengti Alytuje.

Fegda grupės vadovas Gediminas Gribulis

„Susirinkome čia, nes norėjome pasakyti, kad esame viena grupė ir visi mes esame lygūs. „Alkesta“ greitai ir sėkmingai integravosi į mūsų įmonių grupę ir ją sustiprino. Džiaugiamės matydami, kad „Alkesta“ vis labiau atsitiesia po patirtų sunkumų, vėl tapdama pelningai dirbančia įmone ir geidžiamu Alytaus regiono darbdaviu beveik keturiems šimtams darbuotojų“, – konferencijoje kalbėjo Gediminas Gribulis, „Fegda grupės“ vadovas.

G. Gribulis pažymėjo, kad prisijungus „Alkestai“, „Fegda grupę“ papildė daugybė naujų kolegų su naujomis kompetencijomis. „Dabar mes visi kartu kuriame Lietuvos ateitį ir pridėtinę vertę mūsų valstybei. Visi puikiai žinome, kad kai yra geri keliai, tada kuriasi ir verslai, naujos darbo vietos, o tai kuria gerovę kiekvienam iš mūsų“, – kreipdamasis į „Alkestos“ kolektyvą ir kitus įmonių grupės darbuotojus sakė G. Gribulis.

Radijo stoties FM99 eteryje „Alkestos“ vadovas Rimas Malaškevičius pasidžiaugė, kad 2023 metus įmonė baigė jau dirbdama pelningai. Pasak R. Malaškevičiaus, tai rodo, kad įmonės įsiliejimas į „Fegda grupės“ sudėtį buvo iš tiesų sėkmingas.

UAB Alkesta vadovas Rimas Malaškevičius

„Kai prisijungėme prie įmonių grupės, tamsiame horizonte pasimatė šviesa, mes galėjome lengviau atsikvėpti ir pradėti dirbti. Nors tebeturime restruktūrizuojamos įmonės statusą, tai mums reiškia ne ką kita, o naujas galimybes. Metus baigėme dirbdami pelningai ir tai yra didelis mūsų žingsnis į priekį. Mes parodėme, kad galime tai padaryti – kad galime susitelkti ir prisijaukinti sėkmę“, – dėkodamas darbuotojams sakė R. Malaškevičius.

Bendrovės Fegda grupė metinė konferencija

„Fegda grupės“ vadovas G. Gribulis pažymėjo, kad viena pagrindinių šių metų krypčių yra toliau stiprinti „Alkestos“ įmonę ir siekti, kad įmonės darbuotojams būtų sukurtos geriausios darbo sąlygos Alytaus regione.

„Fegda grupę“ sudaro susisiekimo infrastruktūros įmonės „Fegda“, „Tilsta“, „SRP projektas“ ir „Alkesta“. Apie 1300 darbuotojų turinti įmonių grupė įgyvendina didžiausius susisiekimo infrastruktūros projektus, tokius kaip „Via Baltica“, „Rail Baltica“ ir kt.

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...