Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė sakė, kad iki popietės regione gauta per 70 pranešimų apie įvykius

Tebesitęsiant snygiui, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskrityse antradienį nuo kelio nuvažiavo kelios dešimtys automobilių. FM99 sakė Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė

Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė sakė, kad iki popietės šiame regione gauta per 70 pranešimų apie įvykius, kurie gali kelti pavojų eismo saugumui, 14 iš jų – eismo įvykiai. „Nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį, susidūrė, nesutarė dėl kaltės – techniniai eismo įvykiai, kuriuose nenukentėjo žmonės“, – teigė K. Janulevičienė. Pasak jos, daugiausiai įvykiuose dalyvauja vilkikai ir kiti sunkiasvoriai automobiliai.„Žiedinėse sankryžose neišvažiuoja arba įvažiavę įstringa, atsitinka tos vadinamosios „žirklės“ vilkikų, kai užtveria kelią“, – sakė Alytaus policijos atstovė. 

Likę policijos gauti pranešimai susiję su kliūtimis kelyje – nuvirtusiais medžiais ar nulūžusiomis šakomis. Daugiausiai tokių pranešimų gauta iš miškingų Prienų, Varėnos ir Druskininkų rajonų. „Be abejo, kai kurių pranešimų mes negauname, nes dažnai žmonės savo jėgomis, jei įvažiuoja į griovį, išsitraukia automobilį ar pašalina kliūtis patys“, – svarstė K. Janulevičienė. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad antradienio naktį ir rytą ugniagesiai per 40 kartų visoje šalyje vyko šalinti ant kelio ar elektros laidų nuvirtusių medžių. 

❄️Storiausia sniego danga (23-25 cm) fiksuojama Alytuje, Varėnoje ir Vilniuje.

❄️Dar liko atlaikyti maždaug parą: naktį snigs jau truputį silpniau, o rytoj vakare (arba vėlai vakare) turėtų nustoti.

❗️Būkite supratingi ir venkite visų nebūtinų kelionių, nes dalis kelių labai slidūs ir sunkiai pravažiuojami. Vietomis regioniniuose keliuose dėl šlapio sniego apdrabos medžiai (ar jų šakos) yra nuvirtę, nulūžę. Nerizikuokite įstrigti ir sušalti.

Kitos naujienos

,,Adamkiada" – gražia tradicija tapusi respublikinė sporto ir meno šventė, kurios sumanytojas - Bu...

Dirbančių ir dirbusių Alytaus rajono švietimo įstaigų  vadovai, savivaldybės Švietimo, kult...

Įvyko 2022 m. Lietuvos breiko ir Lietuvos hiphopo čempionatai, kuriuos rengė Lietuvos sportini...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpusavyje. Deja, kartais atsitinka ir taip, kad g...