Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/fm99/domains/fm99.lt/public_html/wp-content/themes/itsbase/functions.php on line 302
Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus arenos tatamius Europos dziudo turnyre išmėgino 8 rinktinių kovotojai

Surengtas 3-iasis Europos dziudo komandų turnyras. Jis vyko pirmojo lietuvio Europos dziudo čempiono Aldo Baranausko (1972-2013) gimtajame mieste Alytuje.

Geriausiu sporto renginiu Alytuje ir dziudo švente Lietuvoje per keletą metų pripažintas, vietą tarptautiniame Europos turnyrų kalendoriuje išsikovojęs komandų turnyras ALDO DZIUDO šiemet sujungė vieną dieną vykusias tarptautines komandines varžybas Alytaus arenoje, tris dienas rengiamą dziudo meistriškumo stovyklą ir pažintinę, laisvalaikio programą.

IMG_0416 (1280x853)
Turnyro nugalėtojai

Šiemet turnyro renginiai vyko ne tik Alytaus mieste, tačiau ir visoje Dzūkijoje. Šalia Alytaus esančiame Dzūkų dvare buvo surengtas Europos dziudo draugystės vakaras, sportininkų rinktinės laisvalaikį taip pat leido Vaizgakiemyje esančiame Harmonijos parke ir k.t.

2016 m. turnyrą laimėjo Baltarusija, finale įveikusi Ukrainą. Bronzą šiemet iškovojo į prizininkų gretas po pertraukos sugrįžusi trenerio Vasilijaus Rybino vadovaujama Lietuva ir turnyre šiemet debiutavusi Lenkija.

Iš viso Dzūkijos sostinėje šiemet kovėsi 8 rinktinės, kurias sudarė 6 valstybių sportininkai, kovoję 2 pogrupiuose. Prizininkai iškovojo ne tik įspūdingas taures, turnyro medalių ir firminių suvenyrų komplektus, tačiau ir piniginius prizus – 1000, 750 bei po 500 Eur, kuriuos skyrė ALDO DZIUDO FONDAS su jo rėmėjais.

Ženklia parama į Alytų kasmet atvykstančioms komandoms kasmet tampa ir dzūkų požiūris į renginio organizavimą. Alytuje sportininkams netaikomi starto mokesčiai, rinktinėms taip pat nekainuoja nakvynė, maitinimas, meistriškumo stovykla ir visa kita turnyro programa, kuri nemokama yra ir žiūrovams. Jų auditorija kasmet gausinama išskirtine koncertine, šou programa ir sklaida. Kaip ir ankstesniais metais, iš 2016 m. turnyro buvo vykdomos tiesioginės vaizdo transliacijos. Jų žiūrovų skaičius šįkart gerokai viršijo 1000, kas Lietuvos dziudo sportui yra išties geras rodiklis.

3-iąjį Europos dziudo komandų turnyrą ALDO DZIUDO globojo Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) prie Lietuvos Respublikos vyriausybės bei Lietuvos dziudo federacija. Jos prezidentas Vigmantas Sinkevičius, apsilankęs Alytuje, pasveikino renginio dalyvius, rėmėjus, rengėjus, o taip pat aptarė šio turnyro vystymo perspektyvą bei galbūt patogesnę vietą tarptautiniame dziudo kalendoriuje.

Kitos naujienos

Alytaus miesto stadione trečiadienį, gegužės 18 d., 18:00 val. bus žaidžiamos LFF ta...

Vėlų šeštadienio vakarą Lazdijuose baigėsi dvi dienas trukusios „Gravel Fest Rally – La...

Alytiškiai jau pamėgo kiną iš automobilio. Kiekvienais metais Alytaus dainų slėnio aikštelė virst...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.