Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus baidarininkai – Lietuvos čempionai

Kaune vyko 2016 metų Lietuvos kanupolo čempionatas. Varžybose labai gerai žaidė Alytaus miesto baidarininkai. Alytiškiai kovas pradėjo pergale prieš Trakų antrąją komandą. Kitose rungtynėse iškovota sunki pergalė 4:2 prieš Vilniaus baidarininkus.

img_0280

Trečiosiose alytiškiai susitiko su favoritais laikoma Trakų KKSC/AVSK komanda. Rungtynės buvo labai įtemptos ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo 1:1. Nei viena komanda neįgijo pranašumo. Antrąjį kėlinuką alytiškiai pradėjo susikaupę ir perėmė iniciatyvą. Užtikrintai žaidė visą antrąjį kėlinį ir 4:2 laimėjo rungtynes. Paskutinėse rungtynėse mūsų miesto baidarininkų laukė dvikova su 2015 metų Lietuvos čempione – Kauno „Regesos“ komanda. Alytiškiai ir paskutinėje kovoje nemažino apsukų ir laimėjo rungtynes 10:5 bei po keturių metų pertraukos tapo Lietuvos čempionais. Čempionų komandoje žaidė Karolis Latauskas, Vilius Rasimavičius, Augustas Platūkis, Tomas Mikna, Eimantas Staniulis ir Jurgis Kišūnas, komandos treneriai Kęstutis Dambrauskas ir Arvydas Atmanavičius. Sidabro medalius iškovojo Trakų KKSC/AVSK sportininkai, bronzą – Vilniaus baidarininkai.

img_0357
Nuotraukoje: 2016 metų Lietuvos kanupolo čempionai Alytaus „Alytus“, iš kairės komandos treneris Kęstutis Dambrauskas, žaidėjai Augustas Platūkis, Vilius Rasimavičius, Tomas Mikna, Jurgis Kišūnas, Karolis Latauskas, Eimantas Staniulis, Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos (LBKIF) kanupolo komiteto pirmininkas Regimantas Vaičiulis ir LBKIF prezidentas Aleksandras Alekrinskis.