Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Alytaus bendrovės „Alkesta“ vadovą Rimą Malaškevičių keičia Titas Lukšas

Infrastruktūros statybos grupės „Fegda grupė“ valdomos Alytaus kelių ir tiltų statybos bendrovės „Alkesta“ vadovą Rimą Malaškevičių keičia Titas Lukšas, pranešė bendrovė.

Titas Lukšas „Alkestos” generalinis direktorius

„Naujas vadovas tęs ilgalaikės įmonės stiprinimo strategijos įgyvendinimą, formuos įmonėje grupės organizacinę kultūrą. Mūsų tikslai įsigijus bendrovę nesikeičia – siekiame, kad „Alkesta“ toliau gyvuotų savarankiškai kaip stipri infrastruktūros įmonė pietų Lietuvoje“, – pranešime teigė „Fegdos grupės“ vadovas Gediminas Gribulis.

Rimas Malaškevičius „Alkestos”administracijos direktorius

T.Lukšas devynerius metus dirbo grupės tiltų, viadukų ir kitų infrastruktūros statinių bendrovėje „Tilsta“, o pastaruoju metu  buvo atsakingas už dviejų „Via Baltica“ automagistralės rekonstrukcijos etapų įgyvendinimą. Naujasis „Alkestos“ vadovas T. Lukšas sako sieksiantis kurti įmonėje pozityvią, į darbuotojus orientuotą aplinką, kurioje yra vertinama kiekvieno darbuotojo iniciatyva. „Esame stiprūs, kai darbas teikia džiaugsmą ir dirbame kartu kaip viena komanda. Tuomet ateina ir geri rezultatai“, – pažymi T. Lukšas.

Administracijos direktorius R. Malaškevičius „Alkestos“ vadovu buvo paskirtas laikinai pernai gegužę, jis toliau tęs buvusias pareigas.  „Fegda grupė“ restruktūrizuojamą bendrovę „Alkesta“ įsigijo 2023 metų gegužę. „Alkesta“

2023 metais pardavimo pajamas padidino dukart iki 48,3 mln. eurų (26,6 mln. eurų 2022 metais). Pernai įmonė taip pat iškopė iš nuostolių ir uždirbo 2 mln. eurų grynojo pelno. Joje dirba apie 390 darbuotojų.

Kitos naujienos

Kokie pagrindiniai iššūkiai buvo šią kadenciją Europos Parlamente, Europos saugumas, karas Ukrain...

Su Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos 2C klasės moksleiviais susitinkame radijo stotyje FM99. Va...

Alytuje gyvenantys vaikų tėvai ir toliau ieško būdų, kaip išlaikyti savo vaikus darželiuose. Nors...

Alytaus policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimo moters išžaginimo Alytuje. Kaip pranešė Alytaus ap...