Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus ir Lazdijų policijos pareigūnai ieško dingusių moterų

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai ieško Linos Krauzienės.

Nuo pernai metų lapkričio ieškoma Lina Krauzienė
Nuo pernai metų lapkričio ieškoma Lina Krauzienė

Praėjusiais metais, iš Ispanijos į Lietuvą sugrįžusi moteris dingo be žinios, dar nepasiekusi namų. Sunerimę artimieji kreipėsi į policiją, buvo prašoma ir visuomenės pagalbos, tačiau L. Krauzienės nepavyksta rasti iki šiol.

2014 m. lapkričio 24 d., grįžtant iš Ispanijos į Lietuvą, apie 5 val., mikroautobusui sustojus degalinėje „Statoil“, Lazdijų r., Nekrūnų k., moteris iš jo išlipo ir dingo be žinios.

Požymiai: apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, juodų plaukų, antakyje ir nosyje buvo įverti auskarai, ant kaklo, rankos ir blauzdos turėjo tatuiruotes, mėgo auksinius papuošalus.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Linos Krauzienės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonu (8 318) 20306 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

——

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško Editos Remeškevičiūtės. Vakar į pareigūnus kreipėsi vyriškis, prašydamas surasti jo sugyventinę, kuri gegužės 16 d., apie 12 val. išėjo iš namų, esančių Alytuje, ir iki šiol negrįžo. Telefonu su E. Remeškevičiūte susisiekti nepavyko, jis išjungtas.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Editos Remeškevičiūtės buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skambinti telefonu (8 315) 55701 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Edita Remeškevičiūtė
Edita Remeškevičiūtė

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...