Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Alytaus įrašų studija veiklos 10-metį pažymės kameriniu koncertu su žmogumi-grupe iš Romos

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs žmogumi-grupe (angl. one man band) vadinamas muzikos kūrėjas, atlikėjas iš Romos.

  • Bonny Jack, dar žinomas kaip Matteo Senese, yra trys viename: vokalistas, gitaristas ir perkusininkas, žinoma, dar ir tekstų autorius. 

Blues, country, folk muzikos šaknimis besiremiantis kūrėjas iš Italijos koncertą mūsų šalyje surengs veiklos 10-metį švenčiančioje 3A studijoje. Į ją muzikiniai keliai iki 2022 m. atvedė įvairiausių muzikos žanrų atlikėjus, jie čia įrašė albumus, surengė laidų filmavimus-koncertus. Studijoje, be Lietuvos scenos atstovų, jau įrašinėjo, koncertavo muzikantai ir jų grupės iš daugiau nei 10 šalių (Anglijos, Australijos, Austrijos, Baltarusijos, Italijos, JAV, Latvijos, Lenkijos, Maltos, Rusijos, Venesuelos).


B. Jack Alytuje koncertuos paskutinį rugsėjo sekmadienį, pristatys savo naujausių dainų albumus „Bone river blues“ ir „Night lore blues“, kurio vinilą prieš nepilnus metus išleido „Bloos recordings“ leidykla, plokštelę skyrusi delta, muddy blues, darkcountry ir alternative folk mylėtojams.
Kaip ir savo muzikos leidiniuose, taip ir juos lydinčių pristatymų koncertuose B. Jack atlieka tai, ką jis vadina didžiąja muzikine meile – bliuzą. Vien juo Bonny gyvena pastarąjį penkmetį, kai po įvairiažanrės muzikinės patirties (nuo roko iki elektronikos) Sietle (JAV) grįžo į gimtąją Italiją, kur į gitaros pasaulį įžengė būdamas dar paauglys. M. Senese 1984 metais gimė Romoje, o scenos vardą pasirinko sujungdamas bene garsiausių pasaulio piratų Anne Bonny ir Jack Rackam vardus…

B. Jack pasirodymas Lietuvoje rengiamas bendradarbiaujant Alytaus bliuzo klubui ir B-Altrock.lt, talkinant informaciniams partneriams.

Rugsėjo 25 d., sekmadienį, koncertas-filmavimas prasidės 19 val.  Vietų skaičius 3A studijoje – ribotas, dėl to reikalinga  išankstinė registracija (tel. 8 602 85558). Įėjimas į renginį: 10+ (Eur) auka.  

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...