Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Alytaus kolegijos taryba liepos 17d. rinks naują direktorių ar direktorę

18-ąją aukštojo mokslo absolventų laidą išleidusi Alytaus kolegija(AK) turės naują direktorių (–ę). AK tarybos posėdis vyks liepos 17 d. Inžinerijos ir biomedicinos fakultete Studentų g. 17, į kurį dalyvauti kviečiami ir abu kandidatai.

FM99 susisiekė su abiem kandidatais ir kvietėsi į pokalbį studijoje, „Gyvo miesto“ rubriką. Kandidatė į direktoriaus vietą profesorė dr. Ilona Teodora Miceikienė sutiko atvykti į studiją, o Sigitas Naruševičius šiuo metu atostogauja, tad dalyvauti nesutiko.

FM99 pokalbis su prof. dr. Ilona Teodora Miceikiene:

 

Ilona Teodora Miceikienė

Sigitas Naruševičius – dabartinės Alytaus kolegijos direktorės pavaduotojas strateginėms partnerystėms, kuris laikinai eina ir Inžinerijos bei biomedicinos fakulteto dekano pareigas. Pagal išsilavinimą inžinieriaus chemiko (technologo) ir teisininko S. Naruševičiaus valstybinio darbo patirtis Alytaus kolegijoje – 9-i metai.  Anksčiau jis vadovavo kolegijos Finansų ir buhalterinės apskaitos katedrai, Vadybos ir finansų katedrai, dirbo lektoriumi, o paskutinius metus dirbo ir laikinuoju Alytaus kolegijos direktoriumi.

Iki darbo Alytaus „Alma mater“ S. Naruševičius vadovavo įvairiems Alytaus mėsos kombinato skyriams, „Alitos“ pardavimų skyriui,  „Norfa“ Alytaus regionui ir kt.

Pagal išsilavinimą zooinžinerijos magistrės, gamtos mokslų daktarės, ir biomedicinos mokslų profesorės I. T. Miceikienės valstybinio darbo patirtis Lietuvos aukštosiose mokyklose – apie 20 m., mokslinio darbo stažas – apie 30 m. Nuo 2001 m. dėstė Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU), o nuo 2017 m. dirbo Alytaus kolegijos biomedicines ir maisto technologijų katedros vedėja.

I.T. Miceikienė dalyvavo rengiant naujas studijų programas Alytaus kolegijoje, LSMU, vadovavo bakalaurų, magistrų, doktorantų, rezidentų paskaitoms, praktikos ir baigiamiesiems darbams Alytaus kolegijoje, LSMU bei Veterinarijos akademijoje.

Iki konkurso Alytaus kolegijai vadovavo ilgametė įstaigos direktorė Danutė Remeikienė. Ji pasveikino 2020 m. studijas Alytaus kolegijoje baigusius 140 absolventų, iš jų 5 – su pagyrimu, o 21 už puikius rezultatus gavo padėkos raštus. Pirmąją Bendrosios praktikos slaugos studijų programos laidą baigė daugiau nei trečdalis absolventų – 54 studentai.

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...