Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus meras N.Cesiulis naują butą įsigijo iš vieno socialdemokratų tarybos nario, automobilį – iš kito

„Alytaus meras iš kolegos įsigijo butą miesto centre, bet jame negyvens”, – rašo 15min.lt. 2023 m. gegužę Nerijus Cesiulis įsigijo butą naujame name priešais Alytaus sinagogą. Namą statė jo kolegos Rimanto Prūsaičio, į Alytaus m. tarybą patekusio su socialdemokratų sąrašu, vadovaujama įmonė „VIRI Investicija”.

Daugiau skaitykite: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/is-kolegos-isigyta-buta-alytaus-meras-suskubo-deklaruoti-nors-ir-neprivalejo-56-2189108

Sandorį Alytaus meras suskubo deklaruoti po 15min.lt žurnalisto Ramūno Jakubausko klausimų – viešų ir privačių interesų deklaracija pakeista vasario 8 dieną.

Alytaus m. meras Nerijus Cesiulis

Nerijus Cesiulis teigia už 38 kvadratinių metrų ploto butą mokėjęs 60 000 eurų. Šiuo metu parduodamų butų šiame name skelbimų nepavyko surasti, tačiau dar namo statymo metu viešintame skelbime nurodoma kvadrato kaina – 1850 eurų, t.y. toks butas kainuotų 70 300 eurų.

Tarp naujų mero pirkinių – ir 2023 m. gruodžio 8 dieną iš MB „Zaziuojam” mero įsigytas VOLVO XC90. MB „Zaziuojam” vadovaujama kito socialdemokratų tarybos nario Vilmanto Bliujaus.

Komentarai (6)

 1. Bastunas prieš 5 mėnesiai

  Tai gal dabar sniega nuo šaligatvio,ties Sinagoga nukas...vis pliusas Kauno gatves gyventojam! O gal ir Kauno g.,šaligatvi nušluos nuo purvo? Bet jei Volvo važiuos -tai šaligatviai nerupes...

 2. prieš 5 mėnesiai

  Taip p. Nerijau, skubėk kuo daugiau susiglemžti, nes kituos rinkimuos jau niekas neišrinks

 3. Arčius prieš 5 mėnesiai

  Jau seniai vieša paslaptis,jog Cesiulis korumpuotas.Savivaldybės įstaigose mobingas ir psichologinis smurtas,bet pono įsakyta tylėt.

 4. Anonimas prieš 5 mėnesiai

  Kada žmonėms bus gerai kas bevadovautu vistiek vadovas bus blogas,o musu meras Ceciulis labai geras ir padorus vadovas

 5. Neutrali prieš 5 mėnesiai

  Kodel jis negi nusipirkti. Jis dirbantis zmogus. Paziurekit su kokiom masinom vazineja studentai, Kiek jie butu turi Vilniuje, Kaune, o dar neuzsidirbe dar tik studijuoja. Jul visi butai kazkieno Alytuje nupirkti, tai reiskia jie visi nesaziningi jei buta nusipirko. Jei esi metas tai sau gyventi negali tik egzistuoti. Tas kur turgeli sedi ir kelis euros uzdirba gyvena didziausiame name tai normalise. Nekila abejoniu niekam.

 6. pastebėjimas prieš 5 mėnesiai

  Pažiūrėkit ką išsidirbinėja seimo nariai.

Comments are closed.

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...