Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

Alytaus miesto biudžetas striukas – švietimas „suryja“ viską.

d453e9a91b216c303ce6b31aac373f60a025596cAlytaus miesto biudžetas striukas – švietimas „suryja“ viską. Švietimo sistemos pertvarkos klausimas vienas karščiausių pastaruoju metu ir artimiausioje ateityje, mat  švietimiečiai laukia vėluojančių atlyginimų, o kalbėti apie gruodžio avansą negalima.

Kaip bus restruktūrizuojama švietimo sistema, jautri daugeliui alytiškių. Kokius sprendimus priims miesto taryba. Kalbama apie kai kurių papildomo ugdymo įstaigų iškėlimą- sąraše minima Alytaus Dailės mokykla, Jaunimo centras bei kitos švietimo įstaigos.

Alytaus jaunimo centrasAlytaus Dailės mokyklos likimas jau daugiau kaip dešimtmetį pakimba ant plauko, tad ir žiniasklaidos dėmesys  jos likimui taip pat yra labai didelis. Juo labiau, kad ši mokykla garsina miestą savo mokiniais ir darbais tarptautinėje meno arenoje ir yra viena iš tų patrauklių darbo vietų į kurią sugrįžta jauni pedagogai.

Alytaus dailės, Alytaus  muzikos mokyklos  įsikūrę išskirtinėje vietoje, jų bendruomenės čia sukuria ypatingą aurą, kurios taip trūksta miestui neturinčiame savo senamiesčio ir jame tvyrančios dvasios. 

Šalia glaudžiasi ir Alytaus dailiųjų amatų mokykla , kuri gali būti jungiama su Alytaus jaunimo ir suaugusiųjų mokykla, kurioje taip pat mokomasi amato.

Koks bus pasirinktas švietimo sistemos pertvarkos planas, kurias mokymo bei ugdymo įstaigas jis palies – spręs tarybos nariai.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...