Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Alytaus miesto savivaldybė bendradarbiaus su „Blockchain centru Vilnius“

„Blockchain Centre Vinius“ atidarymo metu Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius kartu su VšĮ „Blockchain centre Vilnius“ vadove Egle Nemeikštyte Vilniuje pasirašė  „Blockchain“ technologijos  partnerystės susitarimo memorandumą.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus, „Blockchain“ technologija padės viešajame sektoriuje užtikrinti procesų skaidrumą, atvirumą ir prieinamumą visiems. Alytuje netrukus bus pradėtos taikyti naujausios technologijos, kurios duos naudą alytiškiams ir Alytaus miestui.

Praėjusį savaitgalį atidarytas „Blockchain“ centras sieks suvienyti „Blockchain“ technologijos entuziastus ir verslus iš viso pasaulio, organizuoti renginius ir mokymus, kad visuomenė galėtų susipažinti su šios technologijos pritaikymo galimybėmis.

Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius kartu su VšĮ „Blockchain centre Vilnius“ vadove Egle Nemeikštyte Vilniuje pasirašė „Blockchain“ technologijos partnerystės susitarimo memorandumą (AMS nuotr.)

Šis tarptautinis centras yra pirmas toks Europoje, tikimasi, kad jame, bendradarbiaujant su kitais pasaulio centrais, bus plėtojami „Blockhain“ pagrindu kuriami produktai verslui ir viešajam sektoriui.

Pasak šio centro valdybos pirmininko Pauliaus Kunčino, tokio centro atidarymas yra unikali galimybė Lietuvai plėtoti pažangią technologiją: „Toks centras – unikali galimybė „Blockchain“ technologijos entuziastams, startuoliams ir investuotojams dalintis idėjomis ir geriausia praktika, taip pat rasti patikimus partnerius savo projektams visame pasaulyje.“

Tokį pat memorandumą  su VšĮ „Blockchain centre Vilnius“ taip pat  pasirašė Vilniaus miesto savivaldybė, įvairios institucijos, vietos ir užsienio bendrovės, tokios kaip  „Global Bod Group“, „Pillar“, Lietuvos marketingo asociacija, „PricewaterhouseCoopers“.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...