Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus miesto savivaldybės meras išreiškė nepasitikėjimą ranką prieš moterį pakėlusiu poliklinikos direktoriumi

ATNAUJINTA PIRMADIENĮ

 

Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius teigia nepasitikintis Alytaus poliklinikos direktoriumi Vitalijumi Kovaliovu. Mero teigimu, poliklinikos vadovas turėtų pasitraukti iš užimamų pareigų. Tokios nuomonės laikosi ir Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Šiuo metu Vitalijus Kovaliovas atostogauja, su juo „FM99“ susisiekti nepavyko.

—-

 

Laikino sulaikymo kameroje penktadienio naktį praleidęs Alytaus poliklinikos direktorius Vitalijus Kovaliovas po apklausos, kurioje dalyvavo jo advokatas, išleistas iš areštinės.

O artimiausiu metu miesto centre prieš savo draugę galimai ranką pakėlusio direktoriaus elgesį svarstys ir Alytaus miesto savivaldybė. Bylos dokumentai Alytaus apylinkės teismą pasieks šią savaitę.

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius tokį savivaldybei pavaldžios įstaigos vadovo poelgį vertina labai neigiamai ir susitikime su sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte aptarė šį klausimą.

Kaip teigė Vytautas Grigaravičius:Vadovauti bet kokiam kolektyvui turi žmogus su neabejotinai gera reputacija, o toks elgesys yra netinkamas. Tai nėra tas pavyzdys, kuriuo turėtų sekti visi.  Su sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte aptarėme šį klausimą ir mūsų nuomonės sutampa – šis žmogus turėtų pasitraukti arba būti patrauktas iš pareigų. Mes, bet kokiu atveju, nagrinėsime šį klausimą, nepaliksime jo be dėmesio. Mano asmeninė nuomonė yra tokia, kad jo elgesys yra nesuderinamas su darbo vieta.“

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė sako:Būtų korektiškiausia,  jeigu įstaigos vadovas pats parašytų  prašymą ir nutrauktų darbo sutartį“. Fizinis smurtas yra netoleruotini, man kyla abejonių, kad toks vadovas gali vadovauti.“

Vitalijui Kovaliovui už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą gresia viešieji darbai, areštas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų. Šiuo metu jis įpareigotas nesiartinti ir nebendrauti su nukentėjusia moterimi, taip pat jam uždrausta išvykti iš nurodytos gyvenamosios vietos.

Vitalijus Kovaliovas gali netekti darbo vietos.
Vitalijus Kovaliovas gali netekti darbo vietos.

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...