Klausyti gyvai

19:35 - 20:00

Ši diena muzikos istorijoje

Alytaus miesto tarybai bus teikiamas projektas didinti mokestį už mokyklų ir kitų Alytaus savivaldybės įstaigų sporto sales bei aikštynus

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų teikėjams 1 akademinė valanda, t.y. 45min., už 100 kvadratinių metrų ploto patalpą kainuotų 2 eurus, o toliau kaina kyla po eurą už papildomus 100 kv. m..

Pagal tokią tvarką vieno vaiko neformalusis ugdymas komandinėje sporto šakoje per mėnesį šeimai brangtų 5-7 eurus. Dar didesnis mokestis užgultų organizacijas, kurios vykdo individualių sporto šakų užsiėmimus su vaikais.

Apie tarybai teikiamą projektą didinti mokestį už naudojimąsi mokyklų ir kitų savivaldybės įstaigų sporto salėmis, aikštynais, FM99 studijoje kalbėjomės su „Alytaus krepšinio akademijos” vadovu Povilu Tamulynu, futbolo akademijos „Dainava” vadovu Rimu Kantaravičiumi ir „ENtreniruotės” bendruomenės treneriu Eimantu Sinkevičiumi. Valdančiųjų komentaro dėl keliamų mokesčių, kaip jau tampa įprasta, gauti nepavyko.

Kitos naujienos

Į FM99 Kalėdinių eglučių parką atkeliavo Girinukas – tai darželio „Girinukas“ pedagogių kūrinys.

Gruodžio 8 d., 16 val., Audiovizualiųjų menų centre vyks Redo Diržio paskaita-pokalbis „Dalykai, kurie nu...

Gruodžio 15 d. 18 val., Alytaus kultūros centras, Didžioji salė