Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Gyvas miestas

Alytaus mokyklų sporto salėse atsiras 10 švieslenčių

Nuo šiol Alytaus miesto mokyklose vyksiančių varžybų metu jų rezultatą sirgaliai galės stebėti švieslentėje – jos dešimties mokyklų sporto salėse bus sumontuotos dar šią savaitę. Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Valės Gibienės, džiugu, kad rugsėjo 1-ąją pasitinkame su atsinaujinusia sporto įranga: „Dar praėjusiais metais kalbėjome apie švieslenčių įrengimą, o šiemet žodis virto kūnu.“

10 Alytaus miesto mokyklų montuojamos švieslentės (AMS nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiojo specialisto Romualdo Zdanavičiaus teigimu, švieslenčių montavimo darbai jau baigti Jotvingių, Šv. Benedikto ir Putinų gimnazijose, o iki šios savaitės pabaigos jos bus sumontuotos dar septyniose Alytaus miesto švietimo įstaigose – Dzūkijos ir Šaltinių, Vidzgirio, Dainavos ir Likiškėlių pagrindinėse mokyklose, taip pat Piliakalnio progimnazijoje ir Alytaus Senamiesčio pradinėje mokykloje.

10 Alytaus miesto mokyklų montuojamos švieslentės (AMS nuotr.)

Senamiesčio pradinėje, Dainavos pagrindinėje mokykloje ir Piliakalnio progimnazijoje bus įrengtos švieslentės be „ 24s“ laikrodukų, o kitose septyniose – su šiuo krepšinio varžybų laikui skaičiuoti skirtu įrenginiu.

Švieslentėmis jau džiaugiasi mokyklų bendruomenės – viena jų – Jotvingių gimnazija, kurios direktorius Kęstutis Miliauskas dėkoja Alytaus miesto savivaldybei už padovanotą labai reikalingą dovaną. Švieslenčių įrengimui dešimtyje mokyklų Alytaus miesto savivaldybė 2017 m. biudžete skyrė 14 tūkst. Eur.

 

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...